• У ліс за здоров'ям

  • П'ятниця, 11 вересня 2009 року

Японські вчені-натуропати вважають: для того, щоб бути здоровим, людині необхідно щороку проводити в лісі 250 годин. Щоб позбавитися різних захворювань, знайти духовну рівновагу, не обов'язково ковтати пігулки, особливо влітку. Як багато безкоштовних, нефальсифікованих й ефективних ліків “зростає” прямо в лісі або на його узліссі, недалеко від вашої дачі або сільського будинку!

У повітрі лісу наявні декілька сотен хімічних сполук, що мають різні важливі для нас властивості.  Деякі з них дають можливість лісу позбавляти нас пилу і промислових забруднень. До того ж, за їх допомогою ліс не лише поглинає і перероблює шкідливі для нас речовини, але й  самостійно виробляє корисні. Наприклад, леткі речовини, що вбивають мікроби, діючи як бактерицид, – це фітонциди. Вони здійснюють лікувальний вплив на шлунково-кишковий тракт, нервову систему, покращують обмін речовин. Стимулюється серцева діяльність.

Дерева-лікарі

Багато хто знає, що за допомогою дерев можна лікуватися від найрізноманітніших хвороб. Ось декілька прикладів.

 Лікування ялиною: 50 г подрібнених молодих шишок ялини залити 1 л води, варити в закритому посуді на слабкому вогні, доки не википить 1/3 рідини, процідити. Приймати теплим, підсолодивши за смаком медом або цукром,  невеликими ковтками по 1 стакану 3-4 рази на день за 30-40 хвилин до їжі при сильному хронічному кашлі, початковій стадії туберкульозу легенів, простудних інфекційних захворюваннях органів дихання.

Сосна – дерево духовного осяяння. Це дерево має синьо-фіолетову ауру, сила якої сприяє духовному осяянню і творчому зльоту. Якщо у вашому житті настав серйозний момент, якщо вирішується ваша доля, і ви хочете впоратися з життєвими проблемами – вам необхідна саме сосна. При прямому контакті сила сосни забере все те роздратування, прикрість, котрі, немов накип, залишає на нас повсякденність, які так заважають ясності думки та  духу. Сосна сприяє лікуванню всіх тих захворювань, що безпосередньо пов'язані зі стресом. Практично жоден невроз не встоїть під її впливом. Для людей з хворим серцем є суто лікарська рекомендація: тривалі прогулянки в сосновому бору не рекомендуються, оскільки леткі речовини сосни можуть  надто збуджуюче впливати.

Береза. Один лише сік берези чого  вартий. Березовий сік руйнує сечові камені, ефективний при лікуванні виразки шлунка, печінки, жовчного міхура, головного болю, цинзі, бронхіті, кашлі, ревматизмі та артриті. Він очищує кров, стимулює обмін речовин. Вітамінний напій: 100 г молодого листя берези заливають 2 стаканами гарячої води, настоюють протягом 3-4 годин і п'ють по одному стакану 2-3 рази на день.

Забере вода печалі

Влітку в місті потрібно вранці й увечері приймати контрастний душ. Це найпростіший, але досить ефективний спосіб позбавлення від негативних енергетичних програм.  За містом контрастний душ замінить проточна вода. Коли обставини складаються невдало, перетніть проточну воду: переступіть або перестрибніть через струмок, перейдіть річку по мосту.

Якщо приснився поганий сон, потримайте руки в проточній воді та згадуйте свій сон так довго, доки не заспокоїтеся, поки він не перестане турбувати вашу душу. Як відчуєте полегшення, знайте, вода його понесла.  Якщо потрібно очистити якийсь предмет від енергетичного бруду, його 2 доби тримають у воді, кожну добу воду міняють. Можна скоротити час очищення і потримати річ усього 1 годину, але в проточній воді.

І ще декілька народних прикмет. Вода чує та розуміє людську мову. Не можна посилати прокльону річці навіть в період лиха – запам'ятає та покарає ще сильніше. Якщо у воді ховати свої злочини, тобто засмічувати її, вода обов'язково покарає людину хворобами.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...