• Проблеми, пов`язані зі способом життя і цінності харчування приводять до біологічних добавок

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Субота, 31 жовтня 2009 року
Біологічно активні добавки до їжі стають необхідні за умови знецінення складу їжі, через те, що їжа втрачає вітаміни, мінерали, амінокислоти, а також через підвищення навантажень на людину.

 

Прихильники традиційного харчування говорять: людям тисячі років вистачало звичайної їжі, навіщо ж їм тепер знадобилися вітаміни, біодобавки?! Пояснення криються в серйозних змінах в організмі людини, в довкіллі (атмосфері, воді) і навіть у структурі продуктів. У минулі століття людство взагалі жило по-іншому і не цікавилося питаннями, як зробити ремонт або купити шини, без яких не може прожити жоден власник авто. А тепер ми живемо в будинках, вікна яких виходять на проїжджу частину, і організму потрібний додатковий захист.

Дослідженнями у сфері харчування займаються не лише незалежні лабораторії і дослідницькі центри при фармацевтичних компаніях, але і такий авторитетний орган як Інститут харчування Російської Академії медичних наук. Розрахунки показують, що в найповнішому раціоні, який включає свіжі і якісні продукти, бракує, щонайменше, 20 % вітамінів, мінералів і біологічно активних речовин, потрібних щодня. Треба взяти до уваги, що за три дні знаходження в холодильнику їжа може втратити 30% корисних компонентів, а при повторній тепловій обробці – втратити їх повністю. Дослідження стосувалися потреб здорових людей, а для хворих або схильних до особливих навантажень або ризиків норми біоактивних речовин можуть зростати у декілька разів. Під ризиками мають на увазі шкідливі виробництва – хімічне, нафтопереробне, металургійне, які залишаються життєво необхідними  людству, оскільки виробляють бензин, побутову техніку, автомобілі та диски replica до них, меблі та багато-багато іншого. А міру шкоди і для працівників, і для мешканців найближчих міст знизити до нуля навряд чи можна буде досягти.

На даний момент існують статистичні дані про користь використання БАД у країнах, де раніше ніж в інших використання добавок стало масовим. У Японії, де найвищий показник питомих (на одного громадянина) продажів, тривалість життя перевищила 80 років; 90% мешканців приймають БАД з раннього віку. У США і Західній Європі регулярно вживають добавки 60-80 % мешканців і тривалість життя перевищує 70 років. І це при тому, що згідно з дослідженнями Інституту харчування у переважної більшості населення нестача не лише вітамінів С і Д, повноцінних білків і деяких мікроелементів, але й дефіцит вітамінів групи В, каротину, фолієвої кислоти, надлишок вуглеводів і жирів. Зміни торкнулися і молекулярного складу нашої їжі. Так, за останні декілька десятків років капуста втратила понад 80 % кальцію, яблука – понад 40 % вітаміну С. Вміст заліза зменшився майже у всіх продуктах на 20-80 % – у капусті, яблуках, яловичині. М'ясо домашніх тварин через те, що їх годують гормонами і  антибіотиками, втратило вітамін А і незамінну амінокислоту тіамін.

 

За матеріалами розсилки   Азбука Дієт - дієти для здоров'я і схуднення сайт: www.azbukadiet.ru

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...