• Про що розповість група крові

  • Понеділок, 14 вересня 2009 року

Чи знаєте ви, що в японців при знайомстві найпопулярніше питання не «хто  ви за знаком Зодіаку», а «яка у вас група крові»? На думку японців, група крові дуже великою мірою визначає характер та індивідуальні особливості кожної людини.

Група крові – якість незмінна, зберігається впродовж всього життя і передається від батьків до дітей. З групою крові пов'язані деякі природжені індивідуальні особливості людини, що виявляється в її темпераменті та  навіть характері.

У людей, як відомо, виділяють 4 основні групи крові, що позначається у всьому світі наступними символами: 0(1), А(2), В(3), АВ(4). Це зв'язано, перш за все, з певними характерними особливостями плазми крові й червоних кров'яних тілець (еритроцитів). Психологи стверджують, що особи з однією групою крові мають схожий темперамент. Наприклад, власники шлюбних контор все частіше зустрічаються із скрутою в знаходженні супутника життя для жінок з третьою групою крові, оскільки вони вважаються дуже самостійними, непостійними в смаках і настроях, дуже волелюбними.

А господарі ресторанів найчастіше приймають на роботу людей, що мають другу групу крові, оскільки вони чесні, добросовісні та здатні працювати в умовах стресової ситуації. При призначенні  на керівні посади перевагу віддають особам з 1 групою крові, бо відмінною рисою їх характеру є енергія і наполегливість.

Кров і здоров'я

Група крові впливає на стан здоров'я людини. Особи з першою групою мають високий ступінь витривалості, довгу тривалість життя, проте, більше за інших схильні до виразок шлунка та дванадцятипалої кишки. Вважається, що їх фізичні параметри вищі за останні групи, оскільки вони міцніші психічно. При обстеженні донорів крові було визначено, що люди з першою групою значно рідше страждають від неврозів та інших порушень нервової системи.

Володарі другої групи крові схильні до інфаркту міокарду, склерозу, ревматизму, нирковокам'яної хвороби. Особи з третьою групою займають за станом здоров'я проміжне положення між першою і другою групами. Четверта група крові є дуже рідкісною і на сьогоднішній день досліджена недостатньо.

Кров і характер

У дослідженнях японського вченого Понштаке Номі взяло участь більше мільйона японців. Ось деякі основні риси, які Номі приписує відповідній групі:

1 група. Ця людина прагне бути лідером. Якщо поставить собі мету, за неї боротиметься, поки не досягне. Вміє вибирати напрям для руху вперед. Вірить у свої сили, не позбавлена емоційності. Проте у неї є й власні слабкості: вона дуже ревнива та метушлива, а, крім того, надмірно амбітна.

2 група. Ця людина любить гармонію, спокій і порядок. Добре працює з іншими людьми. Крім того, вона чутлива, терпляча  та  доброзичлива. Серед її слабкостей – упертість і нездатність розслаблятися.

3 група. Ця людина – сформований індивідуаліст, явний, неприкритий, схильний вчиняти так, як йому подобається. Він легко пристосовується до всього, досить гнучкий, не страждає відсутністю уяви. Проте бажання бути незалежним може бути надмірним і перетворюватися на слабкість.

4 група. Така людина, як правило, спокійна і врівноважена, люди її зазвичай люблять і відчувають себе добре поряд з нею. Вона  вміє розважати їх, одночасно тактовна та справедлива по відношенню до оточуючих. Але інколи така людина буває дуже різкою, а, крім того, довго вагається і насилу приймає рішення.

Схоже, що кров - все-таки щось більше, ніж просто набір біохімічних сполук.

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...