• Не поспішайте звалювати все на харчову алергію

  • Субота, 17 липня 2010 року
Якщо в Вас гучна перистальтика, мучить печія чи будь-який інший шлунково-кишковий розлад, це ще не привід ставити собі діагноз харчової алергії. Харчова алергія зустрічається набагато рідше, ніж нам здається. І зовсім не обов'язково відразу викидати з холодильника «псевдо алергени».

Як повідомляє Journal of the American Medical Association, дійсну поширеність алергій на даний час визначити складно. Вчені зі Стенфордського університету вивчили близько 12000 досліджень в період з 1988 по 2009 рік з метою визначити, як співвідносяться поняття харчової алергії та простої нестерпності продуктів.

Більшість людей вважає, що харчова алергія пов'язана з появою комплексу ознак від головних болів до розладу травного процесу в відповідь на вживання будь-якої їжі.

"Кожна людина має різні власні визначення харчової алергії", - прокоментував свою роботу для «The New York Times» лікар Дженніфер Чафен, провідний автор дослідження, - «Тому в ході цього аналізу 82% робіт були засновані на визначенні терміна алергія».

Харчові алергії, як випливає з назви, повинні бути зв'язані з гіперчутливістю до певних алергенів, що й супроводжується вираженими реакціями імунної системи.

Наприклад, як повідомляє Аolnews, менше 1% американців мають харчову алергію на молоко, що може призвести до розвитку анафілактичного шоку та викликати смерть. Проте близько 75% людей має просто нестерпність лактози, яка не може викликати загрозливі для життя стани.

Співавтор дослідження лікар Марк Рідлі зазначив: «У моїй клінічній практиці я часто зустрічаю пацієнтів з харчовою нестерпністю, яким раніше на основі неадекватної оцінки поставили діагноз харчової алергії».

Діагноз алергії можуть поставити за умови позитивної оцінки двох тестів: шкірної (скаріфікаційної) проби на продукт харчування або визначення алергену в крові пацієнта. Проте на даний час точність цих досліджень викликає сумніви у вчених. Позитивні висновки тестів можуть виявитися помилковими.

Вчені вже займаються розробкою більш достовірних методів виявлення харчової алергії, а поки пропонують користуватися методом виключення (Elimination diets).

Спробуйте на якийсь час відмовитися від підозрілого продукту, а потім знову почати його вживати. Зникнення алергічних проявів і повторне їх виникнення повинно викликати в Вас настороженість по відношенню до цієї їжі, і тільки тоді можна звернутися до лікаря.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...