• Комфорт і свіжість у літню спеку

  • Субота, 9 серпня 2008 року
Для того, щоб відчувати себе комфортно і свіжо під час літньої спеки:

- Час від часу кладіть вологу хустинку на потилицю і під колінні западини. Від цього відчуття спеки дщо зменшується.

- Скроплюйте тіло холодною водою. Можна використовувати ароматизовану воду в аерозолях, наприклад із запахом троянди. Також хороша вода, ароматизована м'ятою, - вона дарує відчуття прохолоди та свіжості. Люди, яким дошкуляє важкість в ногах, можуть використовувати спеціальні спреї для ніг, які роблять благотворний вплив на вени ніг.

- Вживайте теплі напої. Тоді організму не треба буде проробляти додаткову роботу, щоб все зігріти в шлунку. Те ж саме стосується і морозива, від якого краще по можливості відмовитися, оскільки його засвоєння вимагає від стомленого спекою організму додаткових зусиль, і взагалі воно дуже жирне.

- Приймайте теплий душ, оскільки холодний може підсилити циркуляцію крові, внаслідок чого тіло може розігрітися ще сильніше, ніж воно було до цього. Проте, якщо ви все-таки хочете прийняти крижаний душ, то спочатку обполосніть внутрішню сторону лівої ноги, потім всю ногу, потім внутрішню сторону правої ноги і всю ногу. Те ж саме виконайте з руками. Небажано направляти струмені холодної води відразу в ділянку серця.

- Їжте більше овочів та фруктів. А ось від шоколаду і какао під час жари краще відмовитися. Згідно з китайською медициною, що грунтується на теорії про п'ять елементів, вони надають зігріваючу дію на тіло, тоді як листовий салат і м'ята охолоджують.

- В післяобідній час корисно небагато відпочити або подрімати в затемненому прохолодному приміщенні.

- Кашель, закладений ніс і запалена слизиста оболонка носа не завжди є ознаками простуди. Тепле повітря призводить до висихання слизистої оболонки, що послаблює захист від хвороботворних мікробів. М'який аерозоль для носа запобіжить її висиханню. Він також допоможе людям, в яких підвищена чутливість або алергія на пилок.

- Дитяча присипка, нанесена безпосередньо на ноги або посипана у взуття, зменшить потіння ніг. Існує також спеціальний тальк для ніг. І те й інше також захистить чутливі ноги від натирань.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...