• Їжа як ліки, частина 4

  • Середа, 23 серпня 2006 року

Смакові пристрасті та переваги в їжі є корисними показниками харчового і енергетичного балансу в людському організмі. Питання не тільки в тому, «що» ми їмо, але також і «як» ми їмо. У завершальній частині я поговорю про пристрасті в їжі та ..

Пристрасті

Наш організм розрізняє п'ять основних смаків: солодке, солоне, кисле, гостре та гірке. Якщо Ви маєте сильний потяг до одного чи більше специфічних смаків, то це – ознака порушення рівноваги у фізіологічних процесах організму.

Тяга до цукерок і вуглеводів є найпоширенішою. Іноді причиною цьому стають проблеми з обміном речовин або травлення, а також втома. Іноді причина міститься в емоційності. Сум або знижений тонус можуть примусити нас жадати цих смаків і типів їжі.

Потяг до інших смакових відчуттів, таких як пряного та солоного, вказує на інші типи відхилень в організмі або на духовному рівні.

Постарайтеся не позбавляти себе задоволення скуштувати те, чого вам дуже сильно хочеться – це може завдати більшої шкоди, ніж самі продукти, яких ви прагнете уникнути.

Як їсти

Під час споживання їжі важливим є те, як ми їмо. Наші звички харчування здійснюють вплив на фізіологічний процес травлення. Порушення цього процесу може призвести до різних пристрастей до окремих продуктів та до переїдання, тому що потреба організму в поживних речовинах не задоволена в повній мірі.

Приділяйте достатньо часу кожному прийому їжі. Їжте уважно, з паузами; дихайте спокійно та глибоко. Не відволікайтеся на проглядання телевізора, читання газет; не працюйте і не розмовляйте по телефону. Травний процес і всмоктування їжі організмом будуть ускладнені якщо ви відволікаєтеся на щось окрім їжі.

Їжте, коли Ви знаходитеся в спокійному стані. Уникайте неприємних думок і напружених бесід під час прийому їжі – ці чинники також ускладнюють процеси травлення і всмоктування.

Їжте поволі, жуйте кожен шматок, поки він не перетвориться на рідку консистенцію. Травлення починається вже в роті. Даючи час слинним ферментам виконати свою роботу, ми допомагаємо процесу травлення. Інакше, їжа не буде переварена або поглинена організмом, і ми можемо відчувати нестачу живильних речовин, розвинути потяг до певної їжі та до переїдання, щоб компенсувати те, в чому відчуває нестачу наш організм. Якщо вам важко їсти повільно, спробуйте опустити столові прилади між шматками.

Якщо Ви маєте тенденцію до переїдання, викликаного вашим емоційним станом, спробуйте на деякий час перед їжею зосередити свою увагу на глибоких вдихах і видихах. Можна також спробувати вести спеціальний щоденник, в якому перед прийомом їжі записувати свої думки та відчуття, – перше, що прийде в голову. Зосередьте увагу над тим, щоб подумати про те, чого вам не вистачає насправді, що вам потрібне. Чи це їжа, чи щось ще? Часткове завдання мого лікування – це допомогти пацієнтові визначити це «щось ще».

Найважливіше - це ставитися до себе з м'якістю і терпінням. Всі вищеперелічені поради – це всього лише поради. Не звинувачуйте і не судіть себе, якщо вам важко слідувати цим порадам. Як тільки ваші тіло/душа/розум досягнуть свого природного стану балансу, ви зможете зробити це природно і без зусиль.

Доктор Мьюсам – фахівець з холистичної медицини в Нью-Йорку.

 

 

 

 

 

 

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...