• Їжа як ліки, Частина 2

  • Середа, 12 липня 2006 року

Приготування та зберігання їжі може вплинути на те, як наш організм переробляє та засвоює поживні речовини. На функціонування організму також впливає те, що ми їмо і в якій кількості. У другій частині ми розповімо, яких методів приготування їжі краще за все уникати, як зберігати харчові продукти й напої, якими порціями споживати їжу, і які продукти краще за все поєднуються.

Підготовка та зберігання харчових продуктів

Уникайте використання мікрохвильової печі для будь-чого (приготування, розігрівання, розморожування їжі або кип’ятіння води). Електромагнітні хвилі мікрохвильової печі змінюють хімічний склад харчових продуктів і води, значно зменшуючи їх харчову цінність. Така їжа не містить у собі необхідних поживних речовин, і в результаті наш організм не відчуває ситості під час споживання такої їжі, що сприяє переїданню, щоб компенсувати цей недолік.

Намагайтеся уникати зберігання продуктів у целофані та пластикових контейнерах. Вуглеводні речовин пластика можуть змінити ендогенну діяльність гормонів. Для того, щоб відокремити продукти від пластмаси, необхідно використовувати папір або невибілений пергамент. З цієї ж причини намагайтеся не зберігати питну воду в пластикових пляшках.

Зберігаючи продукти й випічки, уникайте використання алюмінієвої фольги, оскільки в ній виявлено важкий метал, який пов’язаний з хворобою Альцгеймера та інших хронічних неврологічних захворювань. Також уникайте використання алюмінієвого кухонного посуду і посуду, зробленого з синтетичних матеріалів, наприклад, тефлону.

Найкращій посуд для приготування їжі – із скла та кераміки. Також гарним вибором є важкий посуд із чавуну і неіржавіючої сталі, та варто переконатися, що вони не мають покриття з тефлону, графіту або інших матеріалів.

Поєднання продуктів та пропорційність

Якщо частиною вашого раціону є білки тваринного походження, то їжте їх перед вживанням складних вуглеводів, на зразок картоплі та макаронних виробів. Для переварювання протеїнів шлункові потрібен концентрований травний сік, який розчиняється під час споживання їжі.

Якщо Ви вживаєте тваринний білок, то дотримуйтеся його кількості в їжі 60 - 120 г Переконаєтеся, що тваринні протеїни мають адекватний жир. Наприклад, м'ясо індички або курчати, приготоване із шкіркою, корисніше, ніж його пісна альтернатива.

За винятком бананів, фрукти слід їсти окремо. Поєднання фруктів з іншими видами їжі (особливо зерновими) може призвести до поганого травлення.

Наш організм набагато краще себе почуває, якщо отримує їжу в маленьких кількостях і часто, а не великими порціями і з великими проміжками між ними. Обходячись без їжі впродовж тривалого часу, наш організм перебуває в стані голоду: сповільнюється обмін речовин, організм переходить до накопичення жиру. Проте, кожен із нас індивідуальний стосовно споживання їжі та розміру порцій – деякі з нас повинні споживати їжу кожні дві години; інші можуть їсти один раз на п'ять-шість годин.

Кожна порція їжі повинна вміщуватись у ваших з‘єднаних разом долонях, якщо ж їжі більше – вона не перетравиться.

Велика Епоха

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...