• Гроші за витрачені калорії

  • Понеділок, 14 червня 2010 року
Європейська фірма люкс-велотурів "Digngo" стимулює клієнтів скористатися їхніми послугами за допомогою оригінального нововведення - оплати за витрачені калорії, сподіваючись, що це заохотить людей зайнятися спортом.

Кожен велосипед оснащений системою, що дозволяє обчислювати витрачені калорії. За кожну витрачену під час велотуру калорію фірма платить 0,035 $. У середньому кожен велосипедист може заробити 50 $ на день.

Але це не було б люкс-велотуром, якби не деякі доповнення в якості бонусу. Під час туру проводяться екскурсії по приватних замках Луари, туристам подобається й ексклюзивна проба вин в Ельзасі, і вечеря в будинку  місцевих жителів.

У найкрасивіших районах Франції та Італії можна побачити незвичайні місця, познайомитися з місцевими мешканцями: істориками, знавцями вин і кухарями. Вони з задоволенням спілкуються з публікою, їх бесіди не замінить жоден путівник. Це спілкування дозволяє мандрівникам по-справжньому ознайомитися з місцевою культурою і з'єднатися з духом цих земель.

Можна без каяття їсти та пити. Всі калорії все одно будуть витрачені. Якщо людина надто втомилася, щоб закінчити велотур, і потребує відпочинку від велосипеда, фірма пропонує зручні міні-комбі. Це все-таки відпочинок.

Версія німецькою

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...