• Гімнастика для обличчя — ефективна методика омолодження

  • Карина Сафедінова | Велика Епоха
    Четвер, 3 травня 2012 року

Жінкам, незалежно від віку, хочеться, щоб їх обличчя було молодим і привабливим. Та й сучасні чоловіки бажають виглядати підтягнуто та моложаво. Але, на жаль, з роками м’язи обличчя стають менш пружними, з’являються зморшки, друге підборіддя, обвисають щоки і відбуваються інші неприємні зміни. А чи можна повернути та зберегти молодість? Гімнастика для обличчя — засіб, який допоможе вам помолодшати, а також зберегти красу на багато років.

У цій статті ми відповімо на деякі питання, актуальні для тих, хто вирішив взяти у свої руки контроль над особою.

Від чого залежить стан обличчя

Наші індивідуальні риси й вид обличчя залежать від форми черепа, м’язів, товщини підшкірно-жирової клітковини. Все це представляє собою каркас з натягнутою на ньому шкірою. Більшість жінок, побачивши вікові зміни, помилково звинувачують в них саме шкіру. Насправді причини відвисання щік, появи носогубних складок, оплившего овалу обличчя та інших проблем, криються в старінні цього каркаса. М’язи, а їх на обличчі більше 70, сохнуть і атрофуються, зв’язки обличчя розтягуються і навіть сам череп змінюється за формою. В результаті шкіра лише повторює обриси зміненого м’язового корсету, в який одягнений череп, що також змінився з віком.

Гімнастика для обличчя Звичайно, старіння залежить від багатьох факторів, таких як наявність шкідливих звичок, особливості харчування, клімат, духовний розвиток людини тощо. Причому духовність людини варта зовсім не останнього місця. «Піклуючись про красу, треба починати з душі та серця, інакше ніяка косметика не допоможе», — так говорила Коко Шанель, провідний французький модельєр, знавець секретів жіночої привабливості.

І все ж повернімося до теми статті. Отже, виходить, що навіть найдорожчий крем впливає тільки на шкіру, але він не може повернути мляві м’язи на місце. Саме гімнастика для обличчя здатна вирішити цю проблему.

Що таке гімнастика для обличчя

Гімнастика для обличчя (інші назви — фейсбілдінг, фейсліфтінг або фейсформінг) — це певний комплекс вправ для м’язів обличчя та шиї. Засновані такі комплекси на тренуванні м’язів обличчя за допомогою рук або певних виразів обличчя. Вправи допоможуть підтягнути обличчя — лоб стане гладким і натягнутим, повіки набудуть колишню пружність, зникнуть мішки під очима, перестануть відвисати щоки, розгладжуться носогубні складки, покращиться форма носа, піднімуться куточки губ, підтягнеться «друге» підборіддя. А також покращиться загальний стан шкіри обличчя. Перші результати ви можете побачити вже через пару тижнів тренувань. Виконувати гімнастику для обличчя можна самостійно або з інструктором.

2.jpg

Гімнастика для обличчя — ефективна методика омолодження.

Фото: Jupiterimages / photos.com

Подарунок для коханої

За легендою, вправи для обличчя розробив пластичний хірург Рейнхольд Бенц. Цей подарунок він подарував своїй коханій — балерині Єві Хоффман (також є версія, що Єва сама розробила ці вправи). У віці 42 років у неї було підтягнуте молоде тіло, що мало контраст з досить старим обличчям. Бенц зрозумів, що тіло балерини виглядає молодим завдяки натренованим м’язам, а ось м’язи обличчя стали в’ялими та млявими. Так з’явився спеціальний комплекс вправ, для тренування і масажу м’язів обличчя. Бенц назвав його «фейсбілдінг», від поєднання англійських слів Face (обличчя) та Building (будівництво). Перші згадки про фейсбілдінг датуються 1930 роком. Згодом ця назва стала використовуватися для визначення гімнастики для обличчя взагалі, незалежно від її виду.

Але все ж вправи для обличчя з’явилися набагато раніше, вони присутні в давніх практиках, таких як йога та цигун, старослов’янські практики краси.

Як вибрати комплекс гімнастики для обличчя?

Зараз існує безліч різних гімнастичних комплексів, їх опис та відео можна знайти в інтернеті. Краще вибрати для себе якийсь один комплекс до душі.

Гімнастика для обличчя Активним людям, може сподобатися «Аеробіка для шкіри та м’язів обличчя» Керол Мадджіо. Це ефективна силова програма для нарощування м’язів, надання їм тонусу. Найбільш підходить для людей з явною деформацією овалу обличчя. Допомагає швидко повернути обличчю форму. Але новачкам бажано займатися під контролем інструктора, оскільки є ризик защемлення або паралічу якогось з м’язів, а також імовірність перекачати м’язи, додати зморшок. На фото сама Керол в 63 роки.

Людям з ніжними м’язами та шкірою, вегетаріанцям, більше підійдуть щадні програми, що не розтягують шкіру. Наприклад, «Фейсформінг» Беніти Кантієні — м’яка, дієва методика, що включає елементи точкового масажу та йоги. Особливу увагу Беніта приділяє правильній поставі, поставі голови, вчить вдумливо працювати з м’язами. Більш проста для засвоєння та швидка за часом програма Беніти називається «Новий фейсформінг».

Чоловікам сподобається гімнастика Джека Лаллана — чоловіча версія гімнастики для обличчя. Джек, перший культурист світу, Гімнастика для обличчя займався зміцненням м’язів не тільки тіла, а й обличчя. В його систему входять вправи для обличчя, постави в області шиї та верхньої частини спини. Більшість його вправ підходять і жінкам. На фото культуристу 93 роки.  

Ви можете пройти навчання у інструктора або прочитати книги різних авторів. Не орієнтуйтеся на журнальні статті з описом декількох простих вправ. Адже виконуючи їх без розуміння суті, бездумно, можна отримати зворотній ефект. Найгірше що можна зробити — це перекачати окремі м’язи, надавши обличчю неприродний вигляд, додати нових зморшок. Крім того, не полінуйтеся заглянути на форуми, присвячені гімнастиці для обличчя. На них інструктори або досвідчені люди можуть попередити про негативний наслідок виконання того чи іншого комплексу, дати пораду.

Якщо немає очевидних проблем з обличчям, гімнастику не рекомендується робити раніше 25 років. Особливо це відноситься до силових вправ, до 35 років їх краще не виконувати.

5.jpg

Гімнастика для обличчя — спосіб омолодження.

Фото: Vitalii Gubin / photos.com

Крім того гімнастику для обличчя не можна робити при порушенні лицьового нерва, в разі вираженої гіпертензії, під час гіпертонічного кризу, протягом перших двох років після пластичної операції.

Отже, подолавши головну перешкоду — лінь, ви зможете повернути молодість і кожен день з радістю дивитися в дзеркало. Стан вашого обличчя — у ваших руках, про це є одна невелика історія. Одного разу, президент Авраам Лінкольн, всупереч рекомендаціям своїх радників, не призначив одну людину на важливий пост, При цьому пояснив, що йому не сподобалося обличчя кандидата. «Людина не відповідає за своє обличчя», — заперечили радники. На що Лінкольн відповів «Кожна людина після сорока років відповідає за своє обличчя».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...