• Рецепт: Пастила з яблук

  • Понеділок, 14 листопада 2011 року

Для приготування пастили з яблук знадобиться 3 кг яблук (солодких).

Яблука ретельно вимити, вирізати серцевини. Розрізати кожне яблуко на кілька частин. У невелику каструлю налити 5 ст.л. води, покласти шматочки яблук. Закрити кришку каструлі і варити яблука протягом 20 хвилин на слабкому вогні.

Проварені яблука подрібнити товкачиком, перемішати дерев'яною ложкою. Знову поставити на плиту і варити на слабкому вогні (без кришки). Потім викласти отриману масу на деко, помістити в духовку і сушити при температурі 100—120 градусів. Масу потрібно розділити на кілька порцій, оскільки шар яблук повинен бути тонким. Готову пастилу на деякий час потримати в сухому місці. Можна нарізати її шматочками, скибочками, квадратиками або іншими фігурками.

Порада: якщо шар висушеної пастили вийшов товстим, можна перевернути його на іншу сторону, але перед цим пастилу необхідно остудити, щоб пласт не порвався. Правильно висушена пастила при дотику може здатися трохи вологою, але не повинна бруднити руки. Якщо ж пастила ламається, це означає, що вона пересушена або підгоріла. Вона повинна легко і м'яко різатися. Якщо всередині маса сирувата, значить, її слід ще підсушити.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...