• Вражаючі місця для підводного плавання — топ 8

  • Середа, 15 травня 2019 року

Підводне плавання з аквалангом — захоплюючий спосіб побачити маловивчені частини планети. Унікальне і барвисте життя коралових рифів та істот, що живуть у водах відкритого океану, створює незабутні враження. Нижче ми розповімо про деякі з найкращих місць для дайвінгу в світі.

Великий Бар'єрний Риф, Австралія

Це ідеальне місце для дайвінгу. Найбільший у світі риф (його видно з космосу) — рай для досвідчених дайверів. Він розташований біля берегів Австралії. Пірнувши, ви виявите, що риф виправдовує свою репутацію завдяки безлічі видів риб та кристально чистій воді.

Із метою збереження і захисту цього місця, рух човнів у певних районах обмежено, і з компаній, які працюють навколо рифа, стягуються збори (велика частина грошей використовується для фінансування природоохоронних ініціатив).

Палау, Океанія

Палау найбільш відомий своїм знаменитим озером медуз. У цій водоймі медузи не жалять, тому можна плавати серед них, нічого не побоюючись. Технічно озеро не є місцем для дайвінгу. Проте, тут можна плавати з аквалангом.

У минулому в озері жило від 10 до 20 мільйонів медуз. З роками ці цифри швидко зменшувалися, поки урядові чиновники не були змушені закрити озеро для туристів у 2016 році. Цей метод спрацював, бо з'явилися тисячі медуз. Обстеження, проведене у грудні 2018 року, показало, що зараз в озері налічується близько 630 тис. медуз. Тому озеро знову відкрили.

Кайманові острови

Чисті й теплі води Кайманових островів — рай для дайверів, які шукають ідеальне місце для купання серед барвистих водних організмів. Найбільш привабливим аспектом цього місця є різноманітність варіантів для дайвінгу. Досвідчені дайвери вибирають місце під назвою Bloody Bay Wall.

Видимість у водах Кайману краща, ніж будь-де в регіоні. На мілководді навіть драйвери-початківці зможуть побачити безліч живих істот. За декілька занурень під час свого перебування у цьому карибському раю відвідувачі зможуть побачити безліч різноманітних диких тварин і випробувати унікальні підводні атракціони.

Мальдіви

Ці острови в Індійському океані можуть похвалитися ідилічною тропічної атмосферою. Тут знаходиться декілька дивовижних пляжів із чистою і теплою водою, про яку мріють шанувальники тропічного відпочинку. Різноманітність рифів і каналів навколо островів Мальдівських островів створює дуже цікаві місця для занурення. Риба припливає сюди в пошуках їжі, яку океанська течія несе через архіпелаг.

Для дайверів, які шукають гарні рифи, наповнені розмаїттям морського життя, Мальдіви — це чудове місце. У каналах тут можна побачити величезних скатів і китових акул.

Єгипетське Червоне Море

У цьому регіоні є безліч дивовижних місць для дайвінгу, включаючи риф Дедал. Тут добра підводна видимість, теплі води та різноманітні рифи.

Основне місце для дайвінгу знаходиться у водах навколо Національного парку Рас Мохаммед. Цей морський «храм» має високі столові рифи і глибокі вертикальні виступи. Під водою у Рас Мохаммеді можна зустріти великих тварин, таких як акули або дельфіни, і барвисті морські форми життя, такі як морські віяла, риби-скорпіони та актііі.

Мальта

Мальта є одним із найкращих місць для дайвінгу в Середземному морі. Це відносно невелика країна, тому дістатися до різних мальовничих місць досить легко. Одне з відомих місць для підводного плавання і снорклінгу — Блакитна лагуна неподалік від острова Коміно.

На суші Мальти також є пам'ятки — це вулиці Старого міста та історичні будівлі, яким від 1000 до 5000 років.

Ко Тао, Таїланд

Ко Тао в Сіамській затоці є одним з найцікавіших місць для занурень в Південно-Східній Азії. Серед коралових рифів і величезних підводних скель знайдуться відповідні місця для дайверів різних рівнів підготовки. Тут велика кількість шкіл дайвінгу, тому новачки зможуть швидко отримати необхідну для здійснення занурень сертифікацію.

Дрібні рифи, скельні утворення і прибережні води, наповнені дикою природою, безумовно, є привабливими місцями для перших занурень, але справжня магія цього острова розкривається у відкритих водах, де зустрічаються китові акули, морські черепахи, барракуда і тунець.

Сейшельські острови

Архіпелаг, розташований в Індійському океані біля узбережжя Східної Африки, відомий як Сейшельські острови, можливо, є одним із найкращих місць для дайвінгу на Землі. У його теплих і чистих водах дайвери можуть побачити різні види коралів, дрібних рифових і різнокольорових тропічних риб, акул, окунів і скатів. Деякі з мілководних дайв-місць Сейшельських островів ідеально підходять для людей, які нещодавно отримали сертифікати.

Досвідчені дайвери можуть спробувати занурення на деяких прилеглих островах, де є глибші водні об'єкти, у яких представлені великі морські види, у тому числі акула-молот і китова акула.

Читайте далі:

8 рідкісних океанічних істот, які живуть у повній темряві

Озеро медуз — диво нашої планети

«Русалки ненавидять пластик»: зворушливий фотопроект художника Бенжаміна Вонга

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...