• Природа через плівкову фотокамеру Чібі Лай

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Середа, 6 квітня 2016 року

Чібі Лай — фотограф-пейзажист. Подорожуючи, вона знімає на плівку гарні краєвиди — гори, річки та водоспади, скелясті ущелини. В її портфоліо є знімки Ісландії — країни, яка вабить до себе багатьох фотографів.

Чібі Лай (Chibi Lai) живе і працює в Брукліні, Нью-Йорк. Чібі самостійно освоїла майстерність фотографії, роблячи знімки природи на плівкову камеру.

Фото з серії «Подорож на Місяць для спостереження за його сходом» вона відзняла в Ісландії. Щоб зробити ці фото, Чібі Лай довелося проїхати на автомобілі вздовж узбережжя всю країну. Крім первозданної краси, сюрреалістичності та незайманості природних пейзажів, Ісландія підкорила Чібі своєю екологічністю.

«У порівнянні з більшістю інших віддалених куточків світу, де я була, Ісландія є однією з найбільш „зелених“ країн, які я коли-небудь відвідувала. Це неймовірно, наскільки добре ісландці зуміли зберегти свої землі. Місцеві жителі навчилися раціонально використовувати природні ресурси. В Ісландії багато вулканів, що як і раніше активні й виділяють геотермальну енергію. Цю енергію жителі використовують для опалення та виробництва електроенергії».

В Ісландії заборонено надмірне використання пластикових пакетів. А для випічки хліба місцеві жителі використовують енергію гарячих джерел.

«Ця держава — чудовий приклад для інших країн світу. Він показує те, як бути свідомішим і відповідальнішим за середовище, в якому живеш. Я завжди рекомендувала людям відвідати цю країну, щоб вони самі це побачили», — каже Чібі.

Крім Ісландії, Чібі також побувала на Ямайці, в Канаді, на Фарерських островах, у Німеччині, Шотландії, Англії, в Гонконзі, Пекіні і об'їздила практично всю Японію, за винятком Окінави.

Фотографії Чібі Лай публікуються «Великою Епохою» з дозволу автора.

Дивіться також: білоруські пейзажі від фотографа Олексія Угальнікова.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...