• Приголомшлива панорама природи: у Данії побудували унікальну спіральну доріжку

  • Катерина Грибкова | Велика Епоха
    Понеділок, 2 жовтня 2017 року

У Данії відкрилося унікальне місце для розваг у лісі: 600-метрова доріжка, що спірально підіймається до оглядового майданчику, яким можна прогулюватися над верхівками дерев, милуючись красою природи.

Творцями шедевра Treetop Experience, розташованого в охоронюваному лісі Gisselfeld Klosters Skove, в годині їзди на південь від Копенгагена, стала архітектурна студія EFFEKT. Горбистий ландшафт лісу прикрашають кілька природних біотопів — озера, струмки і водно-болотні угіддя.

Маршрут дерев'яної доріжки-пандуса плавно проходить між деревами, що знижує до мінімуму порушення довкілля. Доріжка розділена на верхню і нижню. Верхня доріжка проходить через найстаріші частини лісу, а вежа і нижня доріжка розташовані в більш молодих районах.

Кульмінаційною особливістю Treetop Experience є спіралеподібна оглядова вежа із 360-градусним видом на лісовий полог, розташована в 45 метрах над землею. Вежа має не типову циліндричну форму, а її вигнутий профіль, що нагадує пісочний годинник зі звуженням посередині, увінчаний «короною» — оглядовим майданчиком. Така форма не тільки підвищує стійкість башти, але і збільшує площу оглядового майданчика у верхній частині вежі. Крім того, це також дозволяє краще контактувати з пологом лісу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...