• Лонгью — таємничі печери Китаю

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Середа, 18 січня 2017 року

​Загадкові печери Лонгью (Longyou Grottoes) в Китаї вважають дев'ятим чудом світу. Вчені вважають, що їм не менше 2000 років.

Відкриття печер стало сенсацією в наукових колах, оскільки раніше в історії про них ніколи не згадувалося. Попри десятиліття досліджень, дуже мало з'явилося відповідей, і походження їх невідомо досі.

Цікава історія того як була знайдена ця печера. У селі Лун'яо провінції Чжецзян був ставок, з якого жителі брали воду для прання та іншої домашньої роботи, ловили й рибу. За старовинним переказами, він був бездонним. Один з жителів села, який був неймовірно цікавим, змовившись з трьома іншими жителями села, вирішили відкачати воду зі ставка. Вони купили насоси і безперервно 17 днів відкачували воду. Яке ж було їх здивування, коли вони побачили вхід до печери.

Попри те, що протягом такого тривалого періоду печеру пройшли через численні повені та всякого роду лиха, форма, візерунки і знаки всередині печери залишилися свіжими, ніби вони були зроблені вчора.

Печера вражає масштабом тунелів і гротів. Середня площа кожної печери — понад 1 тис. м², висота — близько 30 м, а загальна площа перевищує 30 тис. м². Сьогодні виявлено 24 печери.

Рівномірно по всій печері висічені колони, які підтримують стелю і стіни. Стіни печери повністю прикрашені похилими лініями, які розташовані під кутом 60 градусів на однаковій відстані одна від одної. Фігурки, що зображують коней, риб і птахів, вирізані на кам'яних стінах.

Досі не знайдена розгадка призначення печер, але деякі з учених вважають, що гроти печери споруджені ануннаками, прабатьками шумерів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...