• Чудові зимові фото від Роберто Мойоли

  • Катерина Динник | Велика Епоха
    Четвер, 26 січня 2017 року

Під час своїх подорожей фотограф Роберто Мойола відкриває дивовижні місця там, де, здавалося б, їх очікують побачити найменше.

Роберто Мойола — професійний фотограф народився в маленькому італійському містечку Морбеньо (Morbegno), що знаходиться в мальовничому куточку долини Вальтелліни, де він й нині живе в оточенні своїх улюблених Альп.

Там він і почав робити свої перші фотографії. Зараз Роберто робить менше фото, але вкладає всю свою пристрасть, щоб зробити знімок з більш вдалого на цей момент ракурсу. Це важке завдання, але робить він це з особливою пристрастю, яка приносить йому задоволення.

Протягом багатьох років він використовує тільки найнеобхідніше обладнання, щоб уникнути зайвого вантажу в подорожі.

Роберто не дуже любить фотографувати одні і ті самі моменти (пейзажі) і намагається знайти нові цікаві місця, не використовуючи в своїх фотографіях банальних сценаріїв.

«Краса фотографії полягає в тому, що ти ніколи не знаєш заздалегідь, яким буде схід або захід, так що я можу вирішити, куди йти, але гадки не маю, що знайду. Я продовжую сподіватися, що природа надихне мене, і я завжди готовий, щоб зафіксувати момент», — говорить Роберто у своєму інтерв'ю для ildoposcuola.it.

Побачити схід сонця він вважає кращим початком дня, а ніч для фотографа має особливу чарівність. Її мовчання, її холод, її зірки, сміх із друзями він вважає унікальним.

Перш ніж зробити фото, автор вже уявляє картину у своїй голові, і йому залишається тільки втілити це, використовуючи інструмент.

Фотограф каже, що гарні знімки в таких умовах зробити непросто, спочатку фото не виходять і з'являється незадоволеність, потім виникає здивування, і нагорода за подолання певних труднощів — хороший знімок.

Мойола подорожує по Європі, Північній і Південній Америці, Африці, Азії, островах Карибського Басейну, в його знімках відчувається любов до природи, архітектури, ландшафту.

Фотограф створив агентство Clickalps.com і є одним з його керівників, він відповідає за фотографії для журналу Le Montagne Divertenti.

Фотографії публікуються з дозволу автора.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...