• Що є модним для тінейджерів

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Неділя, 1 вересня 2013 року

Хтось вибирає одяг виключно на свій смак, хтось створює собі Fashion looks, орієнтуючись на глянцевий прототип, а хтось цілком залежить від думки батьків. Але в основному сучасна молодь сама вирішує, що і куди вдягати.

1 Jason Merritt.jpg

Фото: Jason Merritt / Getty Images

Смак формується вже з дитинства. Якщо дитині нав'язувати свої погляди, не даючи права самій робити вибір, то вона так і не навчиться упорядковувати свій гардероб. Тому важливо бути в курсі останніх тенденцій в моді, адже дизайнери враховують запити і підростаючого покоління також.

2 Larry Busacca.jpg

Фото: Larry Busacca/ Getty Images

Про що ж мріють школярі та студенти молодших курсів? Головне, щоб було зручно. Хтось прагне вирізнитися яскравою плямою на тлі сірого натовпу. А хтось хоче гармонійно вписатися в компанію однолітків. Ну і звичайно намагаються наслідувати батьків.

Перехідний вік дає про себе знати: з дитячих речей вже виросли, потрібно вже вибирати щось більш солідне. Не варто намагатися комбінувати «дорослі» речі з підлітковими. Треба пам'ятати, що прагнучи здаватися дорослою, дівчина виглядає безглуздо, як маленька тітонька. Починайте шукати свій власний стиль, який підходить саме для вашого віку.

3 Timur Emek.jpg

Фото: Timur Emek, Caroline McCreadie, Graham Denholm/Getty Images

Ви можете створити собі чудовий образ для будь-якого характеру та темпераменту. Короткі спідниці для сміливих дівчат. До них можна взути брутальні черевики на масивній платформі і яскраві шкарпетки. Можна, вибравши капелюх, завершити модний ансамбль.

7 Frazer Harrison.jpg

Фото: Frazer Harrison / Getty Images 

Для ніжних і романтичних панночок підійдуть стримані пастельні тони, вбрання з легких тканин, м'який трикотаж та мережива.

8 Frazer Harrison.jpg

Фото: Frazer Harrison / Getty Images

Завжди трендові шорти можна поєднувати з черевиками з тупими носами. Вільні топи найактуальніших кольорів доповнять комплект. Треба пам'ятати, що «кислотні» тони тінейджери більше не носять. Це вибір активних і самовпевнених дівчат.

11 Frazer Harrison.jpg

Фото: Frazer Harrison / Getty Images

Можна вибрати безліч варіантів колірної гами: починаючи від яскравих і соковитих відтінків і до контрастних чорно-білих поєднань. Ну а легкі сукні з виразним принтом додадуть жіночності юним леді.

13 Frazer Harrison.jpg

Фото: Frazer Harrison, Imeh Akpanudosen / Getty Images

Все для того щоб бути наймоднішою і найпривабливішою: сукні простого крою з декоративними елементами, куртки-унісекс і звичайно ж незамінний одяг з деніму. Таке поєднання створює закінчений образ для динамічних і життєрадісних натур.

15 Frazer Harrison.jpg

Фото: Frazer Harrison / Getty Images 

Коли молодь вдягається стильно, це завжди позначається на самооцінці і світовідчутті. Яскравий образ в одязі здатний підняти настрій і зробити ваше життя барвистим та цікавим.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...