• Перукарня в онлайн іграх

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 25 лютого 2013 року

Перукар
Фото: Rob Kim/Getty Images for GQ

℗Раптом Вам захотілось змінитись… Можливо якісь звички, переглянути свої переконання, а, може, просто те, що стосується зовнішнього вигляду. Наша зовнішність — це теж, свого роду, світогляд і певна естетика, прояв особистих якостей. Ми створюємо власний образ із допомогою величезної кількості речей: комплекти одягу, взуття, аксесуари (і слід згадати,що для кожної пори року різні). Доповнюємо образ улюбленими парфумами, легким денним чи насиченим вечірнім макіяжем, якісним манікюром та красивою зачіскою.

Але буває так, що нам набридає наш, уже продуманий до дрібниць, стиль. Хочеться чогось нового, побачити себе в іншому світлі, розкрити повністю свою красу. Іноді просто не вистачає сил на догляд за собою чи Вам просто хочеться почути думку інших, адже часто незнайомі люди дають найоб'єктивнішу оцінку і корисні поради. Напевно, для цього і придумали різноманітні майстерні, салони і студії. В цих закладах працюють люди, для кого догляд за зовнішністю — це професія. Як не дивно, але перші повноцінні салони краси з'явилися тільки на початку минулого сторіччя у Мельбурні. Ініціатором стала амбіційна Хелена Рубінштейн, що по закінченню медичного університету вирішила переїхати в Австралію. Спочатку в її салоні робили масаж та давали пораду клієнтам по догляду за тілом і обличчям, продавалися креми, за рецептурою знайомого її сім'ї професора-хіміка.

Початок ХХ століття Хелена навчається в кращих європейських школах і клініках, вивчає основи дерматології, пластичні операції, тонкощі перукарського мистецтва, дієтологію, відбілювання зубів і багато іншого. Ідея створити універсальний салон стає метою її життя. У 1908 році Хелена Рубінштейн відкриває салон у Лондоні, згодом — в Парижі. Зараз Хелена Рубінштейн — всесвітньо відома марка косметичних засобів та салонів краси.

Зараз згадати про те, коли з'явилися перші перукарні, напевно, ніхто достеменно не знає, бо традиції догляду за волоссям та його підрізанням сягають глибокої давнини. Хоча жінки тільки в другій половині двадцятого століття дізнались про існування шампунів, бальзамів і кондиціонерів для волосся, але їхні локони та коси завжди були предметом гордості.

Не в одному вірші автор описує принадність кучерів чи довгої коси. Методів заплітання волосся дуже багато, але є такі, що стали відомими і сподобалися усьому світові. Заплітання коси,якщо можна так сказати, є інтернаціональним методом. Так заплітались слов'янки, дівчата Скандинавії, індіанки. Зараз знову у моді так звані грецькі зачіски. Тільки подумати — більше двох тисяч років тому так заплітались на території давньої цивілізації, а така зачіска модна і сьогодні. Віянням Сходу стали зачіски японського та китайського зразків. Іноді для створення образу прекрасної гейші достатньо тільки зібрати волосся на потилиці в гульку і заколоти дерев'яними шпильками-паличками або шпильками боа.

Як говорить приказка, волосся — корона жіночої краси. Часто, красиво виглядати нам допомагає не зачіска, а сама стрижка (каре, боб, каскад, драбинкою і ще багато-багато інших). Це набагато спрощує вибір образу на кожен день, тим більше, якщо певна стрижка вигідно підкреслює ваші риси обличчя. Якщо ви не знаєте, чого вам хочеться конкретно — виручить перукарня. Ви можете переглянути каталоги і порадитися з перукарем чи підійде Вам такий варіант.

А може Ви хотіли в дитинстві бути перукарем, чи зараз ваша дитина грається в перукарню? Особливо маленькі модниці дуже люблять грати в такі ігри перукарня.

Якщо Ваша дитина зробила зачіски всім лялькам або вже пробувала їх підстригати, то покажіть їм онлайн ігри «Перукарня». Вибір величезний, час проведений за цікавою справою, вивчення нових назв зачісок гарантовано і... волосся дитини ціле. Жарт! Тож стає очевидним те що експериментувати з волоссям та зачісками краще віртуально, тоді коли неможливо зробити щось непоправне своїй красі. І коли граючи в ігри для дівчат салон краси дитина отримає певний досвід роботи з волоссям тоді і можна вже починати пробувати робити різні зачіски в реальності.

***

Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст та думки, викладені у статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...