• Яскраві зарисовки: дизайнер Хая аль Хоуті

  • Вівторок, 3 квітня 2007 року

На своїй батьківщині, Близькому Сході, кувейтський модельєр Хая аль Хоуті створює вечірні й весільні сукні для принцес та інших ВІП-персон. Пані аль Хоуті представила свій дебютний показ у США 11 лютого на Тижні високої моди в Нью-Йорку в «Waldorf Astoria».

Використовувані в моделях виразні кольори і дорогі матеріали - шовк, сатин і органза, прикрашені бісером, буквально засліпили репортера відділу моди «Великої Епохи», чиї очі вже почали звикати до зимових сіро-чорних квітів, домінуючих у моді Нью-Йорка.

Двічі на рік Couture Fashion Week збирає разом обдарованих дизайнерів із усього світу, мало відомих у США. Ми із задоволенням спостерігаємо за тим, як натхнення, індивідуальність і талант цих дизайнерів приносить у світ моди свіжу хвилю.

«Мене надихнув океан», - говорить пані аль Хоуті. Її батьківщину, Кувейт, на сході омиває рукав Аравійського моря - Персидська затока. Впродовж тривалого часу життя населення Кувейту було економічно й соціально пов'язане з морем.

Кажучи, що її дизайни були навіяні океаном, аль Хоуті не має на увазі типову морську тематику - поєднання темно-синього з білим. За її словами, для натхнення вона вирушила далеко за межі поверхні "глибоко в океан". Побачивши її колекцію можна відразу зрозуміти, що вона відправилася в глибини, де багатство підводного світу дивує своєю різноманітністю: корали, риби, морські ковзани... їхні кольори, форми, структура вражають уяву.

Деякі елементи відразу впадають в око, наприклад, малюнок із мушель, що повторюється, прикрашає золоту сукню.

Є і тонші елементи: у дизайнах деяких моделей ви вловлюєте ефект морських анемон, або мерехтіння плавників риб, або ж вишиті узори у формі хвостів морських коників. Починає навіть бути цікаво здогадуватися, які елементи підводного морського життя використовувалися в моделях.

Наприклад, ідея сукні яскраво-синього, золотого і білого кольорів, оздобленого коштовностями, навіяна морським ангелом-діакантусом.

Підводний світ - це буяння природи з яскравою палітрою квітів, що, можливо, компенсує відсутність світла. У роботах пані аль Хоуті використовуються сплески пурпурного і рожевого, оранжевого й блакитного, і, не зважаючи на те, що це виглядає трохи зухвало, ці кольори не здаються штучними, тому що їхні відтінки запозичені у природи.

На завершення показу пані аль Хоуті продемонструвала свою, не позбавлену гумору і театрального таланту, сторону сукнею «восьминіг». Коронована модель, одягнена в імпозантну білу сукню з тонкою вишивкою на ліфі, маніпулювала прикріпленими до поясу щупальцями за допомогою прив'язаних до її зап'ясть ниток - подібно до лялькаря, керуючого маріонеткою.

Співробітники відділу моди «Великої Епохи» захоплюються різноманітністю моделей та ідей кувейтського модельєра - ми з нетерпінням чекаємо, що буде представлено публіці наступного разу!

Чанналі Оум. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...