П'ятниця, Сер 12, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Правила оплати пожертвувань

Визначення

Інтернет-видання «Велика Епоха», в особі керівника Позднякова Віктора Євгенійовича, який представляє інтереси сайту https://www.epochtimes.com.ua/.

1. Загальні положення

Платіжна система - LiqPay – спеціальний web-інтерфейс, фінансовий посередник, який допомагає приймати платежі та переказувати гроші, отримані від Користувача, інтернет-виданню. Діє на підставі ЗУ «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні».

Пожертвування – перерахування інтернет-виданню грошових коштів з метою її фінансової чи іншої підтримки у будь-якому розмірі – на розсуд Користувача.

Користувач – фізична особа, яка є фактичним користувачем сайту та/або його окремих матеріалів, дієздатна та досягла 18 років.

Правила – дані Правила оплати (внесення добровільних безповоротних платежів на користь інтернет-видання).

Умови внесення пожертвувань

1. Користувач має можливість внести Пожертвування на користь інтернет видання на добровільній основі у розмірі фіксованої щомісячної або одноразової суми коштів (конкретний розмір Пожертвувань Користувач визначає самостійно на власний розсуд).

2. Доступні методи переказу коштів (Пожертвувань):

  • перерахування коштів за допомогою LiqPay;
  • перерахування коштів на зазначені банківські реквізити;

3. Здійснюючи Пожертвування (перераховуючи кошти на користь інтернет-видання), Користувач погоджується, що він робить його добровільно, усвідомлено та цілеспрямовано, що він не був введений в оману Компанією щодо мети/розміру та повернення свого платежу. Також, здійснюючи Пожертвування, він підтверджує, що ознайомився з цими Правилами, погоджується з ними і не буде пред'являти до інтернет-видання жодних претензій/позовів ні в теперішньому часі, ні в майбутньому.

4. Внесення Користувачем грошових коштів як Пожертвування є одностороннім безповоротним перерахуванням таких коштів інтернет-виданню Користувачем. Здійснюючи Пожертвування, Користувач підтверджує, що є дієздатною особою, яка має право розпоряджатися коштами, що перераховуються інтернет-виданню.

5. Інтернет-видання не несе відповідальності за помилки (зокрема, технічні), збої чи неточності в роботі, а також будь-які інші дії/бездіяльності з боку платіжних систем, банків та інше.

6. Інтернет-видання не повертає Користувачеві внесені ним Пожертви за жодних обставин, включаючи помилково або неправильно вчинені ним оплати.

7. Інтернет-видання залишає за собою право в односторонньому порядку та без попереднього повідомлення Користувачів змінювати Правила. Оновлені/змінені Правила публікуватимуться на www.epochtimes.com.ua/donation-rules. Вони набудуть чинності з моменту опублікування таких змін/оновлень.

8. Користувач несе повну відповідальність за достовірність даних платіжної картки та іншої інформації, зазначеної ним під час здійснення Пожертвування.