Четвер, Тра 6, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Кошеня-химера з незвичайним забарвленням подарує вам усмішку (ФОТО)

Субота, 17 квітня 2021 року

Часом крихітне кошеня може стати справжнім сюрпризом не тільки коли вам дарують його в красивій коробці на день народження, але і якщо ви випадково виявили його у дворі власного будинку.

Молода сім'я зовсім недавно переїхала в місто Нешвілл і займалася ремонтом нового будинку, де і виявила двох покинутих новонароджених кошенят. Сиріток одразу відвезли до Центру порятунку кішок, де дбайливий волонтер Кікі поспішила віддати малюків прийомним батькам: кішкам Олівії і Пікл, які зовсім недавно самі стали мамами, ростили своїх кошенят і були нерозлучні між собою.

kittenitwithkiki https://www.instagram.com/kittenitwithkiki/

Матусі тепло прийняли прийомних кошенят, яким було всього 2 тижні від народження. Малюкам дали прізвиська, і тепер Абрикос і Крендель виховуються в притулку двома турботливими мамами.

Але ця історія розчулила громадськість не тільки завдяки милосердю котячих мам і співробітнику притулку. Річ у тім, що один зі знайдених малюків з'явився на світ з досить незвичайною зовнішністю. Кошеня на прізвисько Абрикос народилося з генетичною особливістю під назвою «котяча химера». Це означає, що кошеня має унікальний окрас, і його мордочка рівно розділена на два кольори: рудий і чорний.

kittenitwithkiki https://www.instagram.com/kittenitwithkiki/

Кошеня Абрикос народилося з рідкісним природним явищем, яке робить його зовнішність унікальною

Кішки химери мають незвичайну зовнішність, оскільки їх клітини містять два типи ДНК. Це означає, що в ході розвитку плода два ембріони злилися в один, і на світ з'явилося таке дволике кошеня як Абрикос.

kittenitwithkiki https://www.instagram.com/kittenitwithkiki/

Цей малюк ніяк не міг не стати загальним улюбленцем

kittenitwithkiki https://www.instagram.com/kittenitwithkiki/

Унікальне кошеня Абрикос розчулює своїм виглядом всіх співробітників притулку

kittenitwithkiki https://www.instagram.com/kittenitwithkiki/

Самих дбайливих мам служба порятунку знайшла декількома місяцями раніше і доставила в притулок. Олівія і Пікл виявилися дуже дружні, тому співробітники притулку не стали їх розлучати і навіть планують віддати їх на усиновлення в одну сім'ю.

Кошенята матусь разом з Абрикосом і Крендельком також будуть готові вирушити додому до своїх нових господарів, як тільки трохи підростуть!

Comments   

загрузка...