• Конфетті із природних матеріалів — екологічно та просто

  • Вівторок, 24 грудня 2019 року

Ми звикли, що свята не обходяться без яскравих вогнів, блискіток, повітряних куль, хлопавок, феєрверків і святкової мішури. Але не всі подібні атрибути екологічні, особливо якщо ми використовуємо їх на вулиці, а не у приміщенні. Чимало з них згубно впливає на довкілля і, окрім того, лише через декілька годин після загальних веселощів стає просто звичайним сміттям.

Іноді від конфетті та інших приємних дрібниць нескладно відмовитися, або ж, якщо ваше свято таки потребує їхнього застосування, знайти їм менш шкідливі альтернативи.

Фотографію конфетті з різнокольорового засушеного листя виклали у себе на сторінці в соціальній мережі Фейсбук активісти бельгійської екологічної організації Leo Not Happy. Запис одразу зібрав численні лайки і коментарі. Користувачам дуже сподобалася ідея, для втілення якої потрібні тільки дирокол і листя різних кольорів.

Один із користувачів також поділився фотографією своїх шматочків конфетті, які він використовував для церемонії весілля. За його словами, вони виглядали на бруківці гарно і яскраво. У даному випадку зірочки було зроблено із застосуванням фігурного діркопробивача. Вироби також було висушено — для цього їх помістили під прес (у книгу) на 2–3 тижні.

«Безкоштовне. Гарне. Повністю біорозкладане», — так описують конфетті з листя творці запису. І додають, що його можна використовувати на вулиці, не турбуючись про наслідки.

Багатьом відомо, що блискітки — небезпечне сміття, яке довго розкладається. Дрібні частинки пластику потрапляють у водні шляхи, проковтуються живими організмами і далі в ході харчового ланцюга потрапляють до нас на стіл. Таким чином, ми споживаємо токсичні речовини, які самі ж викинули на вулицю, зокрема і під час свят. Здається, нам усім пора задуматися про те, щоб проводити дозвілля з більшою турботою про себе і навколишній світ.

Листя — це поширений універсальний матеріал, який щедро поставляється нам природою. Його можна використовувати не тільки для створення конфетті і творчих виробів, але й різних корисних речей. Скажімо, у країнах, де ростуть бананові пальми, листя цих дерев застосовують для створення біорозкладаного одноразового посуду і контейнерів для продуктів.

Читайте далі:

Затишні подарунки на Новий Рік — робимо власноруч (прості та чарівні DIY)

Абажур з капустяного листя — оригінальне рішення для інтер'єрів від Nir Meiri

Куди здати відходи у різних містах України (мапа від «Великої Епохи»)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...