Вівторок, Жов 20, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Кісточки авокадо замість дерева: фантастичне мистецтво Джан Кемпбелл (ФОТО)

Неділя, 12 липня 2020 року

На перший погляд здається, що роботи Джан Кемпбелл виготовлені з дерева. Але це не так: замість нього майстриня використовує кісточки авокадо, вирізаючи з них фантастичні фігурки охоронців лісу, кишенькові тотеми і підвіски.

Джан Кемпбелл (Jan Campbell) — геніальна ремісниця, яка першою вирішила використовувати замість дерева такий нетрадиційний матеріал, як насіння авокадо, розповідає My Modern Met.

Все почалося у 2014 році, коли вона обідала сендвічем з авокадо. «Я не хотіла викидати кісточку авокадо в контейнер, — згадує Джан. — Я подумала, що це занадто гарна річ, щоб викинути. І вирішила залишити це насіння, щоб потім подумати, що з ним робити».

Кілька днів кісточка авокадо пролежала в кишені її пальто.

«Коли я випадково зішкребла поверхню кісточки цвяхом, на ній з'явився гарний темно-оранжевий пігмент. Тоді мені спало на думку спробувати щось вирізати з неї».

Взявши деякі інструменти для гравіювання, Джан почала вирізати на кісточці маленьке обличчя, після чого дала їй висохнути. Хоча поверхня кісточки авокадо має яскраво-помаранчевий відтінок і досить м'яка для вирізання, після сушки вона твердне і стає як деревина. Так Джан знайшла для себе творчий шлях.

Наразі вона створює з цього нетрадиційного матеріалу маленькі різьблені скульптури. Ці роботи можна купити в її магазині на Etsy. Тут є і роботи з бронзи.

Comments   

загрузка...