• Батько із синами-близнюками допомагає обігріти будинки малозабезпечених сімей

  • Четвер, 20 червня 2019 року

Шейн Макдэніел зі штату Вашингтон, США, разом зі своїми дітьми організував благодійну кампанію зі збору дров для малозабезпечених сімей. Його проект допоміг обігріти не тільки будинки у його співтоваристві, але й серця людей по всьому світу.

Усе почалося з того, що після урагану на ділянці будинку сім'ї Макденіел залишилося дуже багато повалених вітром дерев. Батько сімейства Шейн разом зі своїми 21-річними синами-близнюками Генрі та Харрісоном і декількома друзями вирішили нарубати їх на дрова. На це пішло багато часу, але вже через півроку у них було близько 40 зв'язок дров, якими можна було заповнити 80 вантажівок.

У якийсь момент Шейну прийшла ідея віддати ці дрова безкоштовно нужденним сім'ям, щоб вони могли обігріти свої будинки холодної зими. Він вирішив написати оголошення у Фейсбуці, щоб люди допомогли йому знайти такі сім'ї, і «щоб у нашому районі цієї зими ніхто не мерз».

Повідомлення Шейна стало дуже популярним і набрало 14000 відгуків і 9200 репостів. Багато хто хвалив Макденіелів за їхню добру ініціативу.

Один користувач написав: «Я живу у штаті Вашингтон, і я ніколи не чув про таку дивовижну пропозицію. Усвідомлення того, що є люди, які допомагають іншим, зігріває моє серце».

Інший прокоментував: «Хороші люди допомагають своїм сусідам. Благослови вас Бог».

Деякі користувачі мережі також захотіли пожертвувати свої дрова.

Відтоді батько й сини доставили велику кількість дров нужденним сім'ям. Звістка про їхній вчинок поширилося по всьому світу, і про нього написали багато видань (The Washington Post, People Magazine та інші).

«Усе це вражає, адже багато людей не вірять, що добро існує, а ми на власному прикладі показуємо, що воно є», — сказав Генрі у інтерв'ю місцевому телеканалу King5.

За словами батька сімейства, ця справа допомогла не лише зігріти будинки у їхньому районі, але й прищепити його синам дух самовіддачі й безкорисливості. Йому було приємно спостерігати, як його діти міняються внутрішньо, допомагаючи іншим.

Шейн сподівається і надалі продовжувати свою місію зі збору дров за підтримки синів та інших добровольців.

«Я люблю допомагати людям», — говорить Шейн.

Джерело: The Epoch Times.

Читайте далі:

Квітуча скромність — історія танцівниці Меган Лі

Чому чесним чиновником бути вигідно

11-річний хлопчик надихає людей очищати узбережжя від сміття

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...