• Пентагон презентував стратегію кібербезпеки на 2011 рік

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 15 липня 2011 року

Пентагон представив учора стратегію кібербезпеки Америки на 2011 рік, з метою запобігти спробам нанесення інформаційного та економічного збитку країні.

Щодня 60 000 вірусів і троянських програм атакують економіку та національну безпеку США, як заявив міністр оборони Америки Леон Панетта. У зв'язку з цим міністерство оборони США офіційно оголосило кіберстратегію завданням № 1.

Представляючи у Вашингтоні нову стратегію кібербезпеки, заступник глави Пентагону Вільям Лінн сказав, що тепер міністерство оборони США буде концентрувати свою увагу на трьох аспектах інформаційної безпеки країни: запобігати витіку електронних даних, спроби вивести з ладу військові інформаційні мережі, а також давати відсіч будь-яким планам з ліквідації американських комунікаційних сістем. Це стосується загрози боєздатності американської армії, зовнішніх і внутрішніх загроз, а також уразливості засобів зв'язку, які піддаються частим кібератакам.

Так у березні 2011 року Пентагон піддався найбільшій кібератаці за всю історію таких. Було викрадено 24 000 найважливішої електронної інформації, зізнався заступник міністра оборони США Вільям Лінн. Він також зауважив, що Вашингтон здогадується, хто за цим стоїть.

Раніше США звинувачувало в кібератаках Китай та Росію.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...