• Канада: Спеціальне повідомлення в Medical Post

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Субота, 26 квітня 2008 року
Найвпливовіший журнал канадської медичної промисловості Medical Post 11 березня 2008 року опублікував спеціальний звіт про видаляння органів. Доктор Джері Коффман порівнює Комуністичну партію Китаю (КПК), яка видаляє органи у жвавих практикуючих Фалунь Дафа (Фалуньгун), із Холокостом. Він закликає уряд Канади вжити заходи, щоб припинити злодіяння.

У повідомленні було сказано, що тихий і скромний доктор Джері Коффман становить могутню підтримку організації Лікарі проти видаляння органів (ЛПВО). Доктор робить усе можливе, щоб протистояти продажу органів, які видаляють у політичних в'язнів, включаючи практикуючих Фалунь Дафа, іноземцям. Як канадський представник ЛПВО, доктор Коффман розповідає лікарям і пацієнтам про проблему видаляння органів і переконує уряд Канади вжити заходи, щоб допомогти зупинити злодіяння.

«Лікарі не до кінця розуміють цю проблему», - сказав доктор Коффман у газеті Medical Post. - «Ми думаємо, що цей процес збільшується. Але я сподіваюся, що ми не маємо рації».

Чому доктор Коффман говорить про це? Він вірить, що ця ситуація схожа на Холокост. Доктор Коффман народився в 1943 році під час Другої світової війни. Його батьки були російськими євреями, а також у нього загинуло багато родичів у нацистських газових камерах. Коли війна закінчилася, його батько часто ставив риторичне питання: «Чому ніхто не допоміг?»

«Це мучило мого батька. Я жив з історіями Холокоста все своє життя, - розповідає доктор Коффман. - Зараз така ж ситуація з практикуючими Фалунь Дафа. Чому ніхто не слухає?»

Заклик до уряду Канади вжити заходів, щоб зупинити видаляння органів у живих практикуючих

Далі в повідомленні в Medical Post мовиться: «Він написав Петицію, в якій переконував уряд Канади попередити людей, що в Китаї видаляють органи без згоди донорів, включаючи практикуючих Фалунь Дафа. Петицію підписало 140 канадських лікарів. Вона була представлена Палаті общин у грудні 2007 року.

«Канада є центром підвищення обізнаності громадськості з цієї проблеми. Адвокат із прав людини Девід Мейтас і колишній держсекретар Канади Девід Кілгур провели розслідування щодо видаляння органів у живих практикуючих Фалунь Дафа в Китаї. Їхній звіт «Кривавий урожай» (який був доповнений у січні 2007 року), мав вагомі докази, що це дійсно відбувається».

Адвокат із прав людини: Видаляння органів у живих людей - це злочин проти людства

У повідомленні також було сказано: «Очевидно, що є невідповідність між кількістю пересаджених органів і кількістю органів, наданих відомим джерелом. У цілому це склало 41 500 органів за п'ять років. «у всьому світі операцію з пересадки пацієнти чекають роками, за винятком Китаю, де чекають кілька днів», - повідомив Мейтас у Medical Post.

«Кілгур і Мейтас знайшли веб-сайт, де було опубліковано, що китайська мережа трансплантації просила $98 000 і $130 000 за печінку, $62 000 за нирку, і між $130 000 і $160 000 за серце (у доларах США). «У Китаї ви платите людям, щоб вони вбили інших людей, за видаляння їхніх органів», - заявив Мейтас. Канадці знаходяться серед одержувачів цих органів. «У нас є інформація від лікарів із пересадки органів у Канаді, в яких ми взяли інтерв'ю, що принаймні 100 канадців поїхали до Китаю для пересадки органів», - сказав Мейтас. - «Сьогодні продаж органів є законним. Якби ви купили орган у Канаді, ви скоїли б злочин, але якщо ви купуєте за кордоном - це законно».

Він уважає, що покупка органів в іншій країні - злочин проти людства, і достатньо жахливий, щоб притягнути до суду людей тут: «Це проблема із законом, який дозволяє процвітати цій вартій осуду торгівлі. Люди не можуть постати перед судом, якщо вони купили органи в Китаї».

У статті повідомлялося: «Під міжнародним тиском та у зв'язку з проведенням Олімпійських ігор Китай торік посилив закони з пересадки органів, заборонив пересадку органів, якщо немає згоди від донора, і поставив вимогу лікарням реєструвати всі пересадки в Пекіні. Але як відмітили Кілгур і Мейтас у своєму звіті, Китаєм не управляють закони; їм управляє комуністична партія.

«Доктор Коффман казав, що торгівля триває, називаючи це другим Холокостом. Перед такими злодіяннями моя совість забороняє мені мовчати», - додав Мейтас.

 
Джерело:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...