• Сбербанк визнано найдорожчим брендом Росії

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Четвер, 24 березня 2011 року
За рейтингом британської консалтингової компанії Brand Finance, який було нещодавно опубліковано, «Сбербанк» став найдорожчим брендом Росії. Він посів почесне перше місце серед російських компаній і розмістився на 65 позиції у рейтингу 500 найдорожчих компаній світу.

За даними Brand Finance вартість бренду «Сбербанку»  на 2011 рік становить 12 млрд доларів, що на $283 млн більше ніж у минулому році. Це єдиний російський бренд, який потрапив до першої  сотні найдорожчих компаній світу.  До цього рейтингу також увійшли інші російські компанії, такі як «Газпром» (208 місце) з вартістю $4,675 млрд, «Білайн» (243 місце) - $4,189 млрд, «МТС» (304 місце), а також "Лукойл", "Роснефть" та "Магніт".

 Загалом склад російських компаній у рейтингу залишився без змін. Ціна більшості брендів російських компаній дещо знизилась. У порівнянні з 2010 роком «Сбербанк» хоча й подорожчав, але опустився з 58 місця на 65. «Газпром» не тільки опустився з 145 місця на 208, але й упав в ціні. «Білайн» спустився з 205 на 243 місце.

Перше місце у рейтингу посіла американська компанія Google, відома не тільки своєю пошуковою системою у мережі Інтернет. Її вартість становить більше $44 млрд. На другому місці інша американська компанія – «Microsoft», відомий розробник операційної «MS Windows» та інших програмних продуктів, які добре відомі користувачам комп’ютерів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...