• Україну відвідав сенатор США Ричард Лугар

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Середа, 16 січня 2008 року
14-16 січня Україну відвідав сенатор США Ричард Лугар. В рамках свого візиту він зустрівся з Президентом України, з Прем’єр-міністром, а також з бізнесовими структурами.

Це перший високопосадовець США, який відвідав Україну після формування нового уряду. За словами посла США в Україні Вільяма Тейлора, Ричард Лугар є одним з найкращих друзів України.

У ході зустрічі з Віктором Ющенко були обговорені ключові питання щодо зміцнення енергетичної незалежності України та подальшої інтеграції нашої держави в європейські та євроатлантичні структури, повідомляє прес-служба Президента.

Щодо гострого питання вступу України до НАТО Ричард Лугар висловив переконання, що найкращим рішенням буде проведення всеукраїнського референдуму.

Сьогодні вранці сенатор США обговорював з представниками українських бізнес-структур питання заборгованості Україною США чверті мільярду доларів. Він впевнений, що такі питання будуть поступово вирішуватися через посла США в Україні.

За словами сенатора, однією з цілей візиту було заохочення до більш дружніх відносин України з Азербайджаном, Туркменістаном та Казахстаном у енергетичній площині. Ричард Лугар закликав також уряд проводити кращий пошук енергоресурсів у самій Україні, що зможе зробити нашу країну більш енергетично незалежною.

Нагадаємо, що Ричард Лугар вже неодноразово відвідував Україну, зокрема у 2004-2005 роках, після чого сенатор закликав уряд США позитивно висловитися щодо поліпшення економіки України.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...