• Уряд відклав продаж своїх автомобілів до червня

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 3 квітня 2014 року

Аукціон з продажу урядових автомобілів, намічений раніше на березень цього року, пройде у першій половині червня. Про це вчора повідомив журналістам міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак.

За його словами, Кабмін має намір скоротити 50% автомобілів, що обслуговують окремі державні органи.

На сьогодні в розпорядженні уряду перебуває 187 машин, з них 142 ― легкові. Продадуть 71 одиницю. Всі виручені кошти перелічать до Державного бюджету України, сказав Семерак.

«Минула влада приховувала розкіш, в якій жила за рахунок платників податків. Нинішній уряд проведе аукціон автомобілів максимально відкрито. Українське суспільство буде проінформоване, яке майно, кому і за скільки продасться. Крім виручених коштів ми розраховуємо заощадити гроші на бензині, ремонті та обслуговуванні автомобілів. Це будуть мільйони гривень», ― уточнив він.

«Чиновники не будуть жити в розкоші у той час, коли українське суспільство перебуває на межі виживання», ― підкреслив міністр.

Нагадаємо, на початку березня прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляв, що на аукціон протягом місяця підуть 1132 автомобілі органів державної влади (33,8% від загального числа) і 373 одиниці (15%), що значаться на облдержадміністраціях.


Читайте також:

1500 автомобілів чиновників виставлять на відкриті торги

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...