• Ціну на воду для Криму підняли в 50 разів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 23 травня 2014 року

Українська сторона запропонувала Кримській Республіці купувати воду по 3 грн (8 руб. 74 коп.) за кубометр, що перевищує встановлену раніше ціну в 50 разів.

За словами голови Держради Криму Володимира Константинова, запропонована їм ціна вимагає додатково виділення з бюджету півострова 400 млн грн на рік. У зв'язку з цим нова влада Криму шукатиме альтернативу.

«Один шлях у нас вже є ― це економія. Наразі втрати поливної води становлять близько 59%. Якщо ми вирішимо цю проблему, то вийдемо на баланс», ― цитує «Дзеркало тижня» Константинова.

Тиждень тому українська влада заявила, що борг Криму за поставки води через Північно-Кримський канал становить близько 1,7 млн грн.

Нагадаємо, 26 квітня 2014 року Україна припинила подачу води до Криму через Північно-Кримський канал. У відповідь на це Росія запропонувала підписати договір про авансову оплату води. Від перебоїв з постачанням водою постраждали 230 тисяч гектарів зрошуваних кримських земель. У пошуках прісної води для південно-східної частини півострова Міноборони РФ почав тягнути до Криму новий водогін. Його довжина складе близько 200 км.


Читайте також:

Крим не зможе отримати дніпровську воду

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...