Світоліна здобула ще одну перемогу в престижному турнірі

Українська тенісистка Еліна Світоліна пройшла у 3-тє коло престижного турніру WTA Premier Mandatory в американському Маямі, призовий фонд якого становить понад 5 млн доларів, повідомляє «Тенісний портал України».

Еліна Світоліна. Ілюстративне фото: Tatiana/Flickr.com
У матчі другого туру сіяна під 26-м номером українка подолала Бояну Йовановські із Сербії: 6-3 7-6 (3).

Матч тривав 1 годину 45 хвилин. На рахунку харків'янки два ейси* та одна подвійна помилка.

У першій партії Світоліна програвала 0-3, але взяла 6 геймів поспіль. У другому сеті українська тенісистка поступалася 2-5 із двома брейками, але змогла відігратися і взяти гору на тай-брейку.

Наступною суперницею Еліни Світоліної стане Катерина Макарова із Росії, сіяна під номером 8.

*Поняття «ейс» у тенісі означає, що той, хто подає, своєю подачею заробляє очко, і суперник під час цього не торкається м'яча.