Майамі. Надаль не пустив Долгополова до чвертьфіналу

30 березня в Майамі (США) на турнірі АТР категорії Masters Sony Ericsson Open-2011 на відкритих кортах (хард) з призовим фондом $ 3,645,000 в одиночному розряді проходять матчі четвертого кола.

Двадцять третя ракетка світу 22-річний український тенісист Олександр Долгополов, посіяний під 21-м номером, не зміг подолати бар'єр 1 / 8 фіналу в особі першої ракетки світу 24-річного іспанця Рафаеля Надаля. Українець зазнав поразки у двох партіях з рахунком 6:1, 6:2.

Зустріч тривала всього 59 хвилин. Олександр виконав 4 ейси і не зумів заробити жодного брейк-пойнта, при цьому сам чотири рази упустив свою подачу. На рахунку Долгополова 12 активно виграних очки при 23-х невимушених помилок, у іспанця - 14 очок при 7 помилках. Це була друга зустріч суперників. У першій зустрічі в 2010 році в Мадриді українець у першому колі також програв - 4:6, 3:6.

Тепер у чвертьфіналі Рафаель Надаль (1) зіграє з чехом Томашем Бердихом (7), який переграв німця Флоріана Майєра - 6:3, 2:6, 7:6.

Теніс. АТР. Masters Sony Ericsson Open-2011. Майамі (США)

Відкриті корти (хард). Призовий фонд $ 3,645,000. 84 учасника. 30 березня.