Долгополов і Стаховський — в 1/4 фіналу двох різних турнірів

Українські тенісисти і далі успішно виступають на міжнародних турнірах — у чвертьфінали пройшли Олександр Долгополов і Сергій Стаховський, повідомляє Hronika.info.

Олександр Долгополов. Фото: Beth Wilson
Долгополов, сіяний на турнірі з жорстким покриттям в Акапулько під п'ятим номером, у другому раунді з легкістю здолав Андреаса Хайдер-Маурера з Австрії. В 1/4 фіналу на Долгополова чекає серйозне випробування в особі японця Кей Нісікорі, який в Акапулько сіяний під першим номером і два попередні раунди виграв у двох сетах.

Олександр Долгополов (Україна) — Андреас Хайдер-Маурер (Австрія) — 6:2, 6:3.

А от на турнірі в Дубаї у другому раунді Сергій Стаховський переміг найсильнішого тенісиста Узбекистану Дениса Істоміна, виборовши місце у чвертьфіналі. Перемога українця вийшла вольовою, адже у дебюті вирішального сету Стаховський програв свою подачу і поступався 0:2, але зміг не лише зробити ребрейк, а й у потрібний момент взяти подачу суперника.

Сергій Стаховський (Україна) — Денис Істомін (Узбекистан) — 6:4, 3:6, 6:4.

Не вийшло вийти до чвертьфіналу в катарській Досі Еліні Світоліній — харків'янка у матчі з колишньою першою ракеткою світу Вікторією Азаренко всі свої сили витратила у другому сеті, який виграла на тай-брейку. На вирішальний ривок сил у Світоліної вже не знайшлося.

Вікторія Азаренко (Білорусь) — Еліна Світоліна (Україна) — 6:3, 6:7 (4), 6:1.