«Зеніт» на своєму полі вирвав перемогу у «Бенфіки»

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів пітерський «Зеніт» на останніх хвилинах вирвав перемогу у лісабонської «Бенфіки».

Португальці рахунок відкрили на 20-й хвилині, після штрафного удару, голкіпер Жевнов відбив м'яч перед собою і Перейра встиг першим на добиванні.

Пітерці, перехопивши ініціативу, почали активніше йти в атаку і на 27-й хвилині Роман Широков, після флангової передачі Томаша Губочана, зрівняв рахунок.

У другому таймі тренер пітерців Лучано Спалетті, зробив результативні заміни, випустивши на поле Семака та Бистрова.

На 72-й хвилині «Зеніт» розіграв чудову комбінацію, Кержаков п'ятою відпасував м'яч на Бистрова, Володимир в один дотик прострілив в центр, і Сергій Семак п'ятою з розвороту пробив точно під штангу - 2:1.

Здавалося гра підходить до свого завершення, однак на 85-й хвилині «Бенфіки» змогла відігратися. Оскар Кардосо з близької відстані добив м'яч у сітку.

Але, як виявилося, і це був не кінець. "Зеніт" буквально через хвилину знову вийшов вперед.

Роман Широков скористався помилкою Максі Перейри і з гострого кута забив переможний м'яч - 3:2.

«Зеніт» - «Бенфіка» - 3:2

Голи: М. Перейра (20), Широков (27), Семак (71), Кардосо (87), Широков (88).

«Зеніт»: Жевнов, Губочан, Алвеш, Ломбертс, Зирянов, Анюков (Семак, 46), Денисов, Широков (Розіна, 89), Файзулін (Бистров, 66), Канунніков, Кержаков.

«Бенфіка»: Артур Мораес, Луїзао, М. Перейра, Гайтан, Гарай, Емерсон (Мігел Вітор, 90), Бруно Сезар, Матіч (Ноліто, 76), Вітцель (Аймар, 30), Родріго, Кардосо.

Попередження: Луїзао (13), Алвеш (17), Бруно Сезар (45), Анюков (63), Аймар (75).