Збірна України вийшла на чемпіонат Європи 2011 року

Збірна України вийшла у фінальну частину молодіжного Євро-2011 попри домашню поразку від Нідерландів з рахунком 0:2.

Молодіжна збірна України пробилася у фінальну частину чемпіонату Європи 2011 року. Підопічні Павла Яковенка за сумою двох матчів здолали дуже сильну молодіжну збірну Нідерландів.

Домашній матч-відповідь українці програли з рахунком 0:2, проте наші футболісти вийшли на Євро-2011 завдяки впевненій виїзній перемозі з рахунком 3:1.

Голландці відкрили рахунок наприкінці першого тайму. Наші захисники дозволили голландцям розіграти комбінацію у три ходи прямо в штрафному майданчику і Ван Дост ударом з 14 метрів відправив м'яч у сітку.

"Біло-сині" (в цей вечір голландці грали у такій формі) подвоїли перевагу на 57-й хвилині. Після пасу де Йонга Гооссенс з-за меж штрафного майданчика пробив у правий кут.

Окрилені успіхом, голландці побігли забивати третій м'яч, і кілька разів Бойко виручив нашу збірну. В той же час у наших футболістів були непогані контратаки, але не було прицільного удару.

На 84-й хвилині захисник збив Бутка у карному майданчику, але арбітр не призначив 100-відсотковий пенальті.

В компенсований час наші футболісти могли у контратаці покарати голландців, але не реалізували вихід два в один.

Українці зіграють у фінальній частині Євро-2011, що пройде наступного літа в Данії. Крім українців і господарів змагань данців у першості Європи зіграють Швейцарія, Ісландія, Англія, Іспанія, Білорусь і Чехія.