Збірна України обіграла Узбекистан

У першому товариському поєдинку після повернення в тренерське крісло Олега Блохіна збірна України упевнено обіграла в Києві Узбекистан - 2:0.

Наші дуже впевнено розпочали гру - добре комбінували і успішно пресингували суперника. Але в завершальній стадії українці грішили зайвими передачами, тому не змогли реалізувати свою перевагу. А незабаром і зовсім зменшили оберти, дозволивши супернику контролювати м'яч.

Після перерви Олег Блохін змінив Шевченка, Мілевського і Олійника на Вороніна, Кожанова і Ротаня. Що моментально додало нашій команді руху, швидкості. І на 54-й хвилині українці розіграли класну комбінацію, яку результативним ударом завершив Анатолій Тимощук.

Не минуло й п'яти хвилин, як рахунок був подвоєний - Ротань ударом зі штрафного влучив у поперечину, а Воронін добив м'яч у сітку.

Україна - Узбекистан 2:0

Голи: Тимощук 54, Воронін 60

Україна: Дикань, Мілевський (Кожанов 46), Девіч (Селезньов 55), Олійник (Ротань 46), Шевчук, Гусєв (Назаренко 70), Шевченко (Воронін 46), Хачеріді, Кучер, Тимощук (Кравченко 84), Федецький

Узбекистан: Нестеров, Андрєєв (Карімов 79), Тухтаходжаев (Філіпосян 76), Турсунов, Шацьких (Тураєв 71), Шадрін (Карпенко 56), Бікмаєв (Отакузіев 51), Ахмедов (к), Хайдаров, Джуран (Раджабов 59), Мулладжанов

Попередження: Шевчук 64 - Мулладжанов 31

За матеріалами: mycity