Україна зіграла внічию з Канадою

Збірна України зуміла відігратися, програючи Канаді після першого тайму з рахунком 0:2.

Збірна України зіграла в результативну нічию 2:2 у товариському матчі зі збірною Канади. Гра проходила на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського у присутності 8 тисяч глядачів.

Перший тайм сенсаційно виграли канадці, забивши два м'ячі у ворота П'ятова. На 12-й хвилині Сімеон Джексон втік від Романчука і чи то навісом, чи то ударом закинув м'яч у дальній кут воріт Пятова.

А через 17 хвилин канадці реалізували контратаку. Лідер канадської збірної Атіба Хатчінсон з ПСВ отримав передачу на хід між двома захисниками, обіграв Пятова і спокійно відправив м'яч у порожні ворота.

Такий перебіг подій ввів "синьо-жовтих" у ступор і біля воріт канадських воріт не було небезпеки.

У перерві Калитвинцев кинув у бій всіх свої козирі з лавки запасних і це не могло не принести результат. На 59-й хвилині Гусєв після пасу Алієва сильно пробив з 14-ти метрів. М'яч потрапив у стійку, а на добиванні зіграв Мілевський. Однак майже відразу канадці ледве не забили гол у відповідь, однак Хатчінсон не реалізував вихід сам на сам, пробивши поруч зі стійкою.

Другого голу українців довелося чекати ще 20 хвилин. Алієв з кута поля відкотив м'яч під удар Тимощуку, а Анатолій потужно вистрілив в ближній кут. Невеликий рикошет, і м'яч і сітці.

У підсумку, нічия 2:2. Результат по грі.

Вже у понеділок українці зіграють з Бразилією. З такою грою шансів проти "пентакампеонів" небагато.

Зазначимо, що матч з Канадою був сотим у футболці збірної для Андрія Шевченка і 99-м для Анатолія Тимощука.