U-21: Нічия в матчі Франція - Україна

Збірна України, програючи французам з рахунком 0:2, завдяки дублю Чеснакова змогла відігратись. Після двох матчів підопічні Яковенка набирають 4 очки та опускаються на третю сходинку в групі.

До цього поєдинку обидві команди здобули по одній перемозі у цьому відбірному циклі, набравши по 3 очки. Темношкірий гравець у складі збірної Франції уже давно не новина, однак потрібно зазначити, що на матч з "синьо-жовтими" вийшло 9 темношкірих футболістів. На зустрічі був присутній Жерар Ульє, який уважно вивчав стартові склади команд.

Його співвітчизники розпочали доволі вдало, оскільки уже на 3 хвилині Модест скористався дальньою передачею партнера та помилкою українських захисників і, вийшовши на побачення з Каніболоцьким, відкрив рахунок у матчі – 1:0. Українці спробували відповісти ударом зі штрафного, але Морозюк пробив вище воріт.

Більш небезпечний момент створили гості на 23 хвилині, коли Коноплянка небезпечно пробивав з-за меж штрафної. У цьому епізоді надійно зіграв Плесід, перевівши м’яча на кутовий. В наступній атаці Пашаєв з флангу перекидав воротаря французів, проте у ворота не влучив.

Натомість зробили це господарі. Відзначився тандем Са-Са. Сако виконав подачу від кутового прапорця, а Сахо ударом головою переправив м’яча у ворота українців – 2:0. Підопічні Яковенка почали помилятись і відразу ледь не пропустили втретє. А на 38 хвилині пожалів "синьо-жовтих" Бакар, не влучивши у ворота з близької відстані.

Натомість нам вдалось відігратись. За хвилину до перерви Ракіцький потужно пробив зі штрафного, воротар не втримав м’яча і першим на добиванні був Чеснаков – 2:1.

На початку другого тайму вкотре небезпечно з-за меж карної зони пробивав Коноплянка, воротар не без труднощів м'яча відбив. Загалом українці значно впевненіше розпочали другий тайм. І змогли зрівняти рахунок. Ракіцький з Чеснаковим вирішили знову покарати голкіпера французів за невдалу гру. Ярослав пробив зі штрафного, Плесід відбив м'яча перед собою, а гравець "Ворскли" був першим на добиванні - 2:2.

За 15 хвилин до завершення поєдинку нагоду відзначитись втратив уже сам Ракіцький, який пробивав поруч із стійкою воріт французів. Не можна не відмітити і доволі суперечливих рішень арбітра протягом усього поєдинку. А на останній хвилині Екоко ледь не вивів свою збірну вперед, мінімально не влучивши у ворота. Тому арбітр зафіксував нічийний результат у цьому матчі.

Молодіжні збірні. Відбір ЧЄ-2011

08.09.2009. Геньон. "Жан Лавіль”

Франція - Україна – 2:2 (2:1)

Голи: Модест 3, Сахо 27 – Чеснаков 45, 64
Арбітр: Павел Олсяк (Словаччина)

Франція: Плесід, Корчіа, Мбенге, Байсс, Сахо (Бокалі 83), Мвіла, Бакар (Нгої 64), Сіссоко, Модест, Гуйє (Екоко 73), Сако.

Україна: Каніболоцький, Матвєєв, Селін (Федорчук 78), Ракіцький, Коноплянка (Родіна 88), Курілов, Морозюк, Зозуля, Фартушняк, Чеснаков, Пашаєв.

Попередження: Пашаєв, Курілов, Матвєєв.

В іншому матчі нашої групи Бельгія вдома перемогла Словенію з рахунком 2:0. У господарів відзначались Наінгголан на 56 та Лукаку на 77 хвилинах.

За матеріалами: turnir.com.ua