'Таврія' здобула вольову перемогу над 'Зорею'

В останньому матчі ігрового дня першого туру Прем'єр-ліги «Таврія» здобула вольову перемогу над «Зорею» - 3:1.

У першому таймі глядачі, які зібралися на сімферопольському «Локомотиві», побачили один м'яч. Мадо дуже впевнено реалізував пенальті за порушення правил проти Худзіка.

Друга 45-хвилинка пройшла веселіше. Більш досвідчена «Таврія» сповна скористалася своїми гольовими моментами і забила три м'ячі. І все - після класних передач з лівого флангу. Ідахор і Шиндер забивали головою, а Назаренко майстерно переграв Шуховцева ударом «з правої». Після непотрібного вилучення Шиндера гості забігали, але "поїзд пішов".

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 1-й тур.

«Таврія» - «Зоря» - 3:1 (0:1)

Голи: Ідахор, 55, Назаренко, 66, Шиндер, 72 - Мадо, 41 (з пенальті)

Вилучення: Шиндер, 73 (друга жовта)

«Таврія»: Кахріман, Джурічіч, Єзерський (Гуменюк, 36), Монахов (Погорельцев, 46), Маркович, Любеновіч (Корнєв, 78), Причиненко, Назаренко, Калініченко, Шиндер, Ідахор

«Зоря»: Шуховцев, Каменюка, Коротецький, Аддо (М. Іг. Білий, 25), Тесак, Ліпартія, Бруно Ренан (Ілюк, 79), Хомченовський, М. Ів. Білий, Худзік (Силюк, 85), Мадо.

За матеріалами: turnir