«Шальке» розгромив «Вердер»

В одному з головних матчів 13-го туру Бундесліги "Шальке» на своєму полі здобув перемогу над «Вердером» (4:0).

Перший гол у ворота гостей був забитий на 22-й хвилині: після навісу Фарфана точний удар головою вдався Метцельдеру - 1:0. Перед самим свистком на перерву господарі заробили небезпечний штрафний - з першим ударом Візе впорався, а от добивання від Рауля голкіпер «Вердера» відбити не зміг - 2:0.

Після перерви на полі була рівна гра, однак удача знову була на боці «Шальке». На 56-й хвилині Хунтелаар, перебуваючи у штрафному майданчику суперника, відпасував на Рауля, який практично зняв питання про переможця - 3:0. А за двадцять хвилин до фінального свистка екс-форвард «Реала» скористався необережністю Візі і встановив остаточний рахунок - 4:0.

Після цієї перемоги «Шальке» з 13 очками піднявся на 14-е місце, у «Вердера» на два пункти більше і 11-й рядок.