«Шахтар» здобув перемогу над «Ворсклою»

У матчі 25-го туру української Прем'єр-ліги донецький «Шахтар» у виїзному матчі обіграв полтавську «Ворсклу».

Два голи в середині першого тайму і на початку другого вирішили долю зустрічі. На 27-й хвилині Євген Селезньов після навісу з флангу, головою відправив м'яч точно в ціль.

На 49-й хвилині Долганський не зміг утримати м'яч в руках і Алекс Тейшейра був першим на добиванні 0:2.

«Шахтар» зрівнявся за очками з київським «Динамо» (64 очки), але у підопічних Сьоміна є гра в запасі.

«Ворскла» - «Шахтар» 0:2

Гол: Селезньов (27), Тейшейра (49)

«Ворскла»: Долганський, Пєсков, Курилов, Западня, Чеснаков (Єсін, 79), Оберемко, Краснопьоров, Чичиков (Сачко, 86), Янузі, Кривошеєнко, Безус

«Шахтар»: Пятов, Чигринський, Срна, Гай (Дентіньо, 63), Чижов, Рац, Вілліан (Степаненко, 79), Фернандіньо, Тейшейра, Коста (Адріано, 72), Селезньов

Попередження: Жичиков (38), Ільчиш (85), Радченко (90), Курелех (90 +2)