Шахтар — п'ятиразовий володар Суперкубка України

У матчі за Суперкубок України донецький Шахтар відсвяткував перемогу над одеським Чорноморцем.

Сезон 2013/2014 рр. в українському футболі почався матчем за Суперкубок України. Дубль у першому таймі на свій рахунок записав бразильський дебютант Фред.

За кілька секунд до свистка «морякам» вдалося оживити інтригу. Олексій Антонов виграв боротьбу на «другому поверсі» після навісу з правого флангу.

У середині другого тайму Вангелі у своєму штрафному збив В'ячеслава Шевчука. Пенальті впевнено реалізував Тайсон — 3:1.

Таким чином, Шахтар вп'яте завоював Суперкубок України, що за регламентом дозволяє навічно зберегти трофей у клубному музеї.

Чорноморець — Шахтар — 1:3

Голи: Фред (17), Фред (33), Антонов (45), Тайсон (пенальті 68)

Чорноморець: Безотосний, Вангелі (Бобко, 69), Бергер, Ковальчук, Фонтанелло, Кутас, Джедже (Слінкін, 88), Гай, Бакай, Рієра (Самодін, 46), Антонов

Шахтар: Каніболоцький, Ракицький, Шевчук, Кучер (Чигринський, 83), Срна, Хюбшман (Степаненко, 78), Коста, Фред, Тейшейра (Гречишкін, 73), Тайсон, Адріано