Шахтар вибив Динамо з розіграшу Кубка України

У матчі 1/16 фіналу Кубка України донецький Шахтар на Донбас Арені розгромив київське Динамо - 4:1.

На 22-й хвилині Луїс Адріано вивів господарів вперед, Тайє Тайво гарматним пострілом зрівняв рахунок, після чого кияни вирівняли гру, але зберегти нічийний результат до перерви підопічним Сьоміна не вдалося.

Алекс Тейшейра під завісу першого тайму випередив Бетао і проштовхнув м'яч у ворота Олександра Шовковського.

Другий тайм пройшов повністю під перевагою гірників, які немов на крилах розрізали оборону Динамо.

На 76-й хвилині після чергового кутового Фернандіньо, прийнявши м'яч, не став довго думати і елегантно пробив у верхній кут воріт 3:1.

Крапку в матчі поставив капітан Шахтаря Даріо Срна красивим ударом зі штрафного.

Шахтар - Динамо - 4:1

Голи: Вілліан (22), Тайво (27), Тейшейра (41), Фернандіньо (76), Срна (83)

Шахтар: П'ятов, Шевчук, Кучер, Ракицький, Фернандіньо (Ілсіньо, 78), Степаненко, Вілліан, Мхітарян (Едуардо, 80), Тейшейра, Адріано (Девіч, 72), Срна

Динамо: Шовковський, Хачеріді, Бетао, Велозу, Тайво, Вукоєвич, Гусєв (Мілевський, 74), Богданов, Ідейе (Мехмед, 61), Раффаеле, Ярмоленко

Попередження: Ярмоленко (38), Хачеріді (48), Адріано (69), Вукоєвич (69), Степаненко (87), Мілевський (93)