«Шахтар» обіграв київське «Динамо» в українському «класико»

У центральному матчі 26-го туру української Прем'єр-ліги донецький «Шахтар» на "Донбас Арені" здобув перемогу над київським «Динамо».

Перший тайм команди відіграли без забитих м'ячів, а за п'ять хвилин до його завершення стався один з ключових епізодів зустрічі. Денис Гармаш покинув поле без дозволу арбітра і отримав другу жовту, а за нею червону картку.

Таке рішення одразу викликало бурхливу реакцію в команді "Динамо" в результаті якого, головний тренер киян Юрій Сьомін, слідом отримав друге вилучення в матчі.

Після перерви "гірники" скористалися перевагою, і на 55-й хвилині Алекс Тейшейра
відкрив рахунок в матчі.

На 80-й хвилині Ярослав Ракицький зняв питання про переможця, замкнувши ударом головою передачу від Вілліана 2:0.

«Шахтар» - «Динамо» - 2:0

Голи: Тейшейра (55), Ракицький (80)

«Шахтар»: Пятов, Кучер, Срна, Ракицький, Хюбшман (Ілсіньо, 60), Шевчук, Тейшейра, Фернандіньо (Селезньов, 84), Мхітарян (Коста, 82), Вілліан, Луїс Адріано

«Динамо»: Шовковський, Бетао, Данило Сілва, Хачеріді (Алієв, 63), Попов, Гармаш, Вукоєвич (Мехмед, 87), Аруна (Шевченко, 69), Гусєв, Ярмоленко, ідейе

Попередження: Тейшейра, Шевчук, Кучер, - Гармаш, Алієв, Ярмоленко, ідейе, Попов.

Вилучення: Гармаш, 41