«Шахтар» забив «Севастополю» півдесятка голів

У 5-му турі чемпіонату України донецький «Шахтар» вдома каменя на камені не залишив від дебютанта Прем'єр-ліги «Севастополя», забивши п'ять "сухих" голів - 5:0.

«Гірники» забивали голи, як говориться на будь-який смак і колір. У першому таймі гостей засмутив Фернандіньо і автогол Шевелюхінa, який записали на рахунок новачка «Шахтаря» Едуардо. А після перерви по черзі відзначилися Луїс Адріано, Дуглас Коста і Марсело Морено.

Після сьогоднішнього розгрому «Шахтар» набрав 13 очок і очолив турнірну таблицю.

Чемпіонат України, 5-й тур

«Шахтар» - «Севастополь» - 5:0 (2:0)

Голи: 1:0 - Фернандіньо (26), 2:0 - Едуардо (42), 3:0 - Луіс Адріано (46) 4:0 - Коста (60), 5:0 - Морено (73)

«Шахтар»: Пятов, Срна, Ракицький, Чигринський, Шевчук, Хюбшман, Фернандіньо (Морено, 57), Жадсон (Тейшейра, 46), Вілліан, Коста, Едуардо (Луїс Адріано, 46)

«Севастополь»: Марущак, Шандрук, Шевелюхін (Нудний, 64), Левандовськи, Піскун, Дуляй, Ференчак, Зборівський, Бредун, Салхи (Шевчук, 58), Худоб'як (Култишев, 79)

Попередження: Жадсон (37), Зборовський (51)

За матеріалами: news.ukrhome