'Шахтар' переміг 'Волинь' завдяки голу Едуардо

Донецький "Шахтар" з мінімальним рахунком 1:0 переміг луцьку "Волинь" у 7 турі чемпіонату України.

Перемогу "гірникам" приніс хорватський нападник Едуардо да Сілва на 73-й хвилині гри. Даріо Срна з правого флангу навісив на дальню стійку. Ндоє помилився на виході і Вілліан бив головою у порожні ворота. Захисник лучан Бутко головою вибив м'яч, але точно на голову Едуардо і той не схибив з п'яти метрів.

Зазначимо, що гра склалась для "Шахтаря" дуже важко. В першому таймі ігрова перевага була на стороні господарів. Небезпечних моментів біля воріт Пятова було небагато, проте лучани змусили "гірників" діяти другим номером і донеччани часто втрачали м'яч у простих ситуаціях.

На останніх хвилинах першого тайму команди обмінялись небезпечними штрафними ударами. Жадсон з 25-ти метрів потрапив у поперечину, а Майсон з 28-метрів пробив у "стінку".

У другому таймі "гірники" включили швидкості і перехопили ініціативу. Тим не менше, більше гостроти було біля воріт Пятова. А на 73-й хвилині донеччани забили гол.

На останніх хвилинах зустрічі лучани пішли на штурм воріт Пятова і протягом 5-6 хвилин у карному майданчику гостей панував справжній хаос. На щастя для гостей, луцькі футболісти кілька разів не влучили у ворота з гарних позицій.

"Гірники" набрали 19 очок і гарантовано залишаться на вершині турнірної таблиці по закінченні сьомого туру.