«Сандерленд» розгромив «Челсі» на «Стемфорд Брідж»

Лондонський «Челсі» в рамках 13-го туру чемпіонату Англії на своєму полі крупно поступився «Сандерленду» (0:3).

Гості перший свій м'яч забили під завісу першого тайму. На 45-й хвилині матчу Недум Онуоха прорвався по центру воріт, обігравши по ходу Обі Мікеля, Жозе Босінгва і Браніслава Івановича, і відправив м'яч у сітку повз Петра Чеха.

Подвоїв свою перевагу «Сандерленд» в дебюті другої половини зустрічі. Асамоа Гьян без проблем на 52-й хвилині матчу реалізував вихід один на один, який йому організували партнери по команді.

Крапку в матчі «Сандерленд» поставив за 3 хвилини до закінчення поєдинку. Ешлі Коул пасом на Петра Чеха видав шикарний пас на Даніеля Уелбека, який забивав уже в порожні ворота.