«Рома» зіграє у півфіналі Кубка Італії з 'Інтером'

Римська «Рома» вийшла в півфінал Кубка Італії, обігравши у чвертьфінальному матчі туринський «Ювентус» (2:0).

У першому таймі команди не відкрили рахунок, і лише на 66-й хвилині "Рома" вийшла вперед. Де Россі перевів м'яч на лівий фланг атаки, Мірко Вучініч здорово прийняв пас, увійшов у штрафну по лівому краю і пробив правою ногою у дальній кут - точно в сітку 1:0.

А на 90-й хвилині пройшов навіс Де Россі зі штрафного з 40 метрів - Таддеї з 10 метрів з льоту через себе пробив у лівий кут - м'яч з рикошетом від землі залетів у сітку воріт Сторарі - 2:0.

«Рома» вийшла у фінал Кубка Італії, де її чекає зустріч з «Інтером».