Роберт Левандовські розбив мадридський Реал

У першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів дортмундська Боруссія розгромила мадридський Реал.

Підопічні Юргена Клоппа вийшли вперед вже на 8-й хвилині матчу завдяки точному удару Роберта Левандовські.

Мадридцям вдалося відновити паритет ще до перерви. Матс Хуммельс невдало віддав м'яч своєму голкіперу, Ігуаїн перехопив передачу і переадресував у центр штрафного на Роналду, який спокійно розстріляв ворота Вайденфеллера.

Пропущений гол не зламав Боруссію, і з самого початку другого тайму Левандовскі, після передачі Ройса, знову вивів свою команду вперед. А ще через кілька хвилин Роберт оформив хет-трик.

На 66-й хвилині Алонсо в своєму штрафному збив Ройса, і Левандовські з одинадцятиметрової позначки довів рахунок до розгромного — 4:1.

Матч-відповідь пройде у вівторок, 30 квітня.

Боруссія — Реал — 4:1

Голи: Левандовські, 8, 50, 55, 66 — Роналду, 43

Боруссія: Вайденфеллер, Піщек (Гросскройц, 83), Суботіч, Шмельцер, Хуммельс, Гюндоган (Шибер, 90), Бендер, Ройс, Гетце, Блащиковський (Кель, 82), Левандовскі

Реал: Дієго Лопес, Фабіу Коентрау, Пепе, Серхіо Рамос, Варан, Хабі Алонсо, Хедіра (Кака, 80), Модрич (Ді Марія, 68), Езіл, Ігуаїн (Бензема, 68), Кріштіану Роналду

Попередження: Хедіра 54, Езіл 64, Левандовський 70, Серхіо Рамос 90+2 #img_gallery#