Рятівник Левандовскі

Футболісти донецького «Шахтаря» взяли участь у матчах своїх національних збірних у рамках чергового туру відбіркового раунду Чемпіонату миру-2010.

Збірна Хорватії, яка є головним конкурентом команди Олексія Михайличенка у боротьбі за друге місце у групі, у Загребі приймала національну збірну Білорусі. Капітан «гірників» Дарійо Срна провів на полі всі 90 з гаком хвилин, а хорвати у результаті добилися непростої перемоги — 1:0. Відзначимо, що кінцівку зустрічі команда Дарійо догравала у меншості. На 79-й хвилині за затримку часу другий «гірник» отримав Чорлука.

Героєм зустрічі збірних Польщі та Північної Ірландії став півзахисник «гірників» Маріуш Левандовскі, який на 80-й хвилині точним ударом порівняв рахунок у матчі і таким чином врятував поляків від поразки - 1:1.

Мирним результатом також завершилися матчі Словаччина — Чехія (2:2) та Франція — Румунія (1:1), в яких від дзвінка до дзвінка відбігали відповідно Томаш Хюбшман та Разван Рац.

За матеріалами: shakhtar.com