«Реал» не втримав перемогу над «Ліоном»

Мадридський «Реал» на виїзді зіграв внічию з «Ліоном» (1:1) у першому матчі 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів.

У першому таймі господарі мали набагато більше шансів для того, щоб відкрити рахунок, проте ні Гомісу, ні Гуркюффу, ні Крісу, ні Дельгадо переграти Касільяса не вдалося.

Друга половина гри почалася з атак «галактікос», які протягом хвилини двічі перевірили на міцність каркас воріт «Ліона»: спочатку м'яч влучив у штангу після удару Роналду, а потім Серхіо Рамос пробив у поперечину.

На 65-й хвилині Моурінью вирішив випустити на поле замість Адебайора Бензема. Екс-форвард «Ліона» тут же віддячив португальському наставнику. Роналду відпасував на Каріма, який, перебуваючи у штрафному майданчику суперника, обіграв двох захисників і відправив м'яч між ніг Льоріса - 0:1.

На 84-й хвилині Гоміс, скориставшись пасом Пьяніча, завдав удару, з яким Касільяс був не в силах впоратися - 1:1.